PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120630}

Matlock

6,6 150
ocen
6,6 10 1 150
Matlock
powrót do forum serialu Matlock

Naprawdę dobry film kryminalny z fajnie rozwijającą sie akcją. Niezbyt wysoka ocena może świadczyć o tym że ten film nie był puszczany w Polsce.

Polecam bo warto go obejrzeć 7/10

zer

Czy ten serial był kiedykolwiek w polskiej tv ??

giovanni50

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Matlock_(serial_telewizyjny) - na Polsacie.

giovanni50

Puszczają go od jakiegoś czasu na CBS Action, ale o 4:25. Teraz bodajże 8. sezon leci.

dorotagniedziejko1998

Nie mam tego kanału

giovanni50

Można znaleźć online

dorotagniedziejko1998

Aha dzięki za info

giovanni50

http://tele-wizja.com/cbsaction.html

dorotagniedziejko1998

Taki dobry serial i dają go o 5.rano zamiast o normalnej porze jakieś 4 miechy temu leciał o 17 na cbs action.

zer

Dlaczego akurat porównanie do Monka ?

zer

A kojarzy ktoś coś takiego?

Zaczyna się od tego, że dwóch facetów (być może byli braćmi) znajduje się w brutalnym areszcie. Okrutny klawisz mówi do jednego z nich: "Ty możesz wracać do domu, jesteś wolny", więc ten (prawdopodobnie był to wysoki blondyn) odchodzi spokojnym, niespiesznym krokiem. Pamiętam, że ów więzień idzie długim korytarzem. Wtedy strażnik zdradziecko strzela mu w plecy. Mówi wtedy do drugiego więźnia (chyba nawet pochylającego się nad zwłokami kolegi): "A ty się pomęczysz". Widać przerażenie na twarzy więźnia. Myślę, że nawet płakał.

Podobno na Polsacie emitowany był taki serial "Matlock". Nawet opis odcinka wydaje się trochę podobny do jednego odcinka, którego szukam (sezon 4, odcinek 9), ale pewny nie jestem. I czy mógł tam grać David Carradine, tego nie wiem. Bo tak wynika ze źródła.

Opis z IMDB:
"After an attempted prison breakout, one of the prisoners is killed, presumably by one of the guards. The prisoners riot and take over the prison, insisting on an in-prison trial for the guard. Matlock is recruited to defend the guard."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones