PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645696}

Masters of Sex

7,4 13 822
oceny
7,4 10 1 13822
6,0 3
oceny krytyków
Masters of Sex
powrót do forum serialu Masters of Sex

rewelacyjny serial, cudowna ostatnia scena finałowego odcinka, która z jednej strony pozwoliłaby kontynuuować serial, z drugiej strony daje widzowi otwarte zakończenie. i do tego "gimme shelter" stonesów.

z jednej strony żal, że to koniec, z drugiej uważam, że to jakość, a nie ilość jest ważna. polecam każdemu.

ocenił(a) serial na 8
milena_9

choć z drugiej strony trochę dziwnie, że niektóre wątki nie były dogadane...

niepokorna_ja.

jakie na przykład? :)

milena_9

Mi brakowało rozwiązania kwestii Betty i dziecka

anka2255

Również uważam, że wiele wątków nie zostało skończonych. Betty i dziecko, kwestia książki, kolejne małżeństwo Mastersa... trochę tak jakby miał być kolejny sezon ale się rozmyślili

ocenił(a) serial na 8
milena_9

A co z Dody?
Dziewczyna Mastersa z czasów szkolnych?
Dlaczego wracając w aucie milczała? Chyba przez przypadek gdzieś mi to umknęło...

ocenił(a) serial na 3
milena_9

Biedny Masters, dał się zmanipulować kłamliwej, puszczalskiej, z wygórowanymi ambicjami babie, kiedy miał okazję zejść się z tą, która mogła dać mu szczęście. Obydwie żony Mastersa to najbardziej obrzydliwe postacie w tym serialu. Latawszy na boki, kłamiąc komu popadnie, wygłaszały peany na temat prawdy i wierności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones