Mare z Easttown
powrót do forum 1 sezonu

Serial OK, ale nie rozumiem po cholere te lesbijskie wątki było dodawać. Nic nie wnosiły do serialu, byle na siłe LGBT dodać. Masakra
Nie mogłem przez te wątki przebrnąć bo mnie obrzydzało. Zmarnowany potencjał serialu

ocenił(a) serial na 9
Obserwator_fw

Bo ludzi LBGTQ+ są między nami, czy ci się to podoba czy nie

Agatonik

To nie znaczy że trzeba pokazywać jak się przelizują w filmie... Niech sobie będą między nami ale niektórych np. może to obrzydzać i powinno się to uszanować tak samo jak my musimy szanować ich że są wśród nas tak samo oni powinni być tolerancyjni dla tego że niektórych to obrzydza i sobie nie życzymy tego oglądać

ocenił(a) serial na 9
Obserwator_fw

A mnie obrzydzają tłuści faceci z brzuchem piwnym. Ma ich nie być w filmach?

Agatonik

No i nie uświadczysz czegoś takiego na filmach. Na pewno nie z perfidnych zbliżeniem na ich tłusty brzuch i pępek. Tutaj dostałem wątek lesbijski który byłby do zniesienia gdyby nie to wyeksponowanie scen i celowe zbliżenia jak się całują a to wszystko wciśnięte na siłę bez żadnego znaczenia dla serialu. Tak jakbyśmy dostali wątek grubego brzucha ze zbliżeniami na ten brzuch tylko po to żeby pokazać że grubi są wśród nas

ocenił(a) serial na 6
Obserwator_fw

nic to nie wnosiło do serialu, ja przewijałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones