Mare z Easttown (2021)
Mare z Easttown: Sezon 1 Mare z Easttown Sezon 1, Odcinek 5
Odcinek Mare z Easttown (2021)

Illusions

57m
8,4 867
ocen
8,4 10 1 867
Mare z Easttown
powrót do forum s1e5

Chociaż ciut przewidywalne i tak zrobiło mi się szkoda Zabel'a. Takie lekkie zaskoczenie, że to tak szybko się stało. Jedynie co mi się nie podobało w tym wątku to to, że przez cały rok nie mogli znaleźć jednej dziewczyny. Znaleźli ją dopiero po roku i to tylko po częściowej liczbie znaków z numeru rejestracji... And that's it? Rzeczywiście wyszło jakby przez rok nic nie robili, żeby ją znaleźć. Poboczny wątek musieli jakoś skończyć w sumie... Teraz czekam więc na to co te dzieciaki wiedzą...

ocenił(a) serial na 9
martyna_ngt

Lekko mnie wmurowało to co się stało z Młodym Detektywem..

Black_Hole

Jestem wściekła, że go uśmiercili %^&*(

agarafka

Może przeżył...

filmoteka11

Chyba małe szanse, miał dziurę w czole.

ocenił(a) serial na 9
matsurika

Pod okiem. Jest nadzieja. Chociaż oczy miał otwarte....

ocenił(a) serial na 8
filmoteka11

Po headshot raczej nie podniesie sie juz chłopina

filmoteka11

mam tę samą nadzieję, ale tak jak piszą tutaj inne osoby - szanse małe... niestety :(

ocenił(a) serial na 6
filmoteka11

nie przeżył bo Mare ma tego pisarza w odwodzie, głupio by wyszło, a znaleźli gościa bo Mare pytała o tą nową zaginioną (wcześniej nie było takich poszlak) kobiet z branży, wyszło dosyć przypadkowo ale pasuje, wcześniejsza sprawa tej zaginionej (Katie Bailey) nie była łączona z jeszcze wcześniejszą niejakiej Hillary (której nie poznaliśmy)

ocenił(a) serial na 8
filmoteka11

Skoro jest spoiler to i jest nadzieja:) w innym portalu jest napisane że Evan Paters jest w sobsadzie 6ciu odcinków. W pierwszym chyba go nie było, a jest ich 7….:)

miniah

Skoro go nie ma w ostatnim, to w 6 zagra rolę trupa.

ocenił(a) serial na 4
agarafka

Dokładnie, nie tylko ty.

ocenił(a) serial na 8
agarafka

Ja też! Dawno mi tak nie było żal śmierci w serialu…

Black_Hole

Po dzisiejszym odcinku to już w ogóle mam załamkę... Strasznie smutny.... No ale końcówka też dobra!!!!!!!! Aż nie mogę się doczekać!!!

martyna_ngt

Nie mogli jej znaleźć bo była jedyną ofiarą. Zrobiły się trzy, zaczęli szukać wzoru i znaleźli furgonetkę i porywacza.

tanczaca_elizabeth

A Hilary nie była drugą?

ocenił(a) serial na 9
skuter1998

Ale ona była z innego stanu (chyba New Jersey, a akcja dzieje się w Pensylvanii). Tam policja nie działa tak, jak u nas w PL, każdy stan jest osobny, dopiero FBI ma dostęp do międzystanowych baz danych.

tanczaca_elizabeth

W sumie racja! Trochę się pozmieniało i śledztwo troszkę nabrało rozpędu.

ocenił(a) serial na 7
martyna_ngt

może tych spalonych zeszytach był rękopis powieści... Jakoś mi pisarz na pisarza nie wygląda.

ocenił(a) serial na 8
alja9

W sensie, że to on jest mordercą? W sumie ciekawa hipoteza i też pomyślałam o tym, wiadomo taki niby "nowy" w mieście to coś musi znaczyć, niekoniecznie tylko romans. A Mare go aresztuje i wróci do Frankiego :D

ocenił(a) serial na 7
Bella_88

haha, według mnie ten Franki tez ma niezle za uszami. ..

ocenił(a) serial na 8
alja9

być może i to mimo tego, że pierwsze wątpliwości zostały zgaszone w zarodku ;)

alja9

On mi od samego początku nie pasuje! Coś jest nie tak! le to może tak dla zmyłki?

martyna_ngt

Po szóstym odcinku mam teorię, nie mam pojęcia czy jest słuszna, wg której zabójcą jest mąż Lori (jak on ma, John?) Argumenty:
- dzieciak Johny'ego i Lori coś wie, nie umiał tego ukrywać, więc pokiwał głową jak mama dała mu najbardziej prawdopodobne rozwiązanie wg niej czyli że znowu ma kochankę. Jednocześnie Lori mówi, że tym razem nie spostrzegła się, że mąż ma romans.
- John w domu mówi ojcu, że jego żona myśli, że on znowu ma kochankę. Ciekawy dobór słów. W tej chwili Billy wchodzi do domu i jest na brata wściekły przez co John jest zestresowany.
- Rozmowa Billy'ego z Johnem wyglądała, jakby ćwiczyli wiarygodne przyznanie się do winy. Później jak John przychodzi do domu po rozmowie z Lori Billy mówi że jest już gotowy. Odebrałam to jako to, że oni planują, żeby Billy się przyznał zamiast Johna. Dlaczego? Ponieważ: Billy nie ma rodziny, żyje pokątnie u ojca i najwyraźniej jest zdominowany przez brata. Inna opcja jest taka, że Billy jest dzieckiem DJ'a i John uznał, że to w sumie i tak Billy'ego wina, więc powinien się przyznać a John tylko zabił Erin.
- Mimo iż John przekonał Billy'ego do przyznania się mam wrażenie, że planuje coś więcej. Specjalnie pojechał do Lori powiedzieć, że to Billy jest zabójcą a potem pojechał z Billy'm na ryby. Może martwił się, że Billy się złamie na policji i zamierza go wyeliminować na tych rybach i powiedzieć, że to była obrona konieczna?
- Mam wrażenie, że widziałam Johna na zdjęciu które Jess pokazała na policji ( było obrócone, ale trochę prześwitywało).
- Billy był zakrwawiony ponieważ prawdopodobnie był przy morderstwie lub John po niego zadzwonił i kazał mu przyjechać, by przenieść ciało. John mógł go łatwo zaszantażować, jeśli Billiy jest faktycznie ojcem DJ'a.
- John prawdopodobnie miał nadzieję, że wszyscy powiążą tą sprawę z rzekomym seryjnym zabójcą, nie z nimi. Jednak okazało się, że wcześniejsze ofiary zostały porwane i teraz zostały odnalezione. Ponadto ojciec widział zakrwawionego Billy'ego i musiał spróbować zatrzeć ślady.
- Praca kamery: mam wrażenie, że John jest w centrum zainteresowania w całym szóstym odcinku, nie Billy.
Piszę trochę chaotycznie, ale jest późno. Co o tym sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
matsurika

Też wysnułem taką myśl, ale u mnie lampka się zapaliła dopiero jak John odbywał rozmowę z Billym odnośnie przyznania się do winy. Widać było, że Billy jest zastraszony i zdominowany przez brata. Pytanie jaką rolę w tym wszystkim odgrywa Dylan? Też musiał być świadkiem według mnie.

matsurika

Tak! Też mi się podobny scenariusz ułożył! Nie uwierzyłam, że Billy jest mordercą. To by było zbyt oczywiste. No i to przyznanie się do winy rzeczywiście nie wyglądało autentycznie. Billy wystraszył się kiedy odkrył broń, nie należy więc do niego. Aaaa już nie mogę się doczekać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones