Mare z Easttown (2021)
Mare z Easttown: Sezon 1 Mare z Easttown Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Mare z Easttown (2021)

Miss Lady Hawk Herself

56m
7,4 944
oceny
7,4 10 1 944
Mare z Easttown
powrót do forum s1e1

Kate Winslet nie jako amantka. Zaskoczyła mnie, bo nie znałam jej z tej strony. Klimat zabitej dechami dziury, sposób budowania nastroju i opowieści bardzo mi odpowiada. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
Darzynka

Polecam serial Mildred Pierce. Tam również Kate gra kobietę po przejściach, która próbuje uporać się z własnym życiem, finansami i rodziną.

mpatti11

Obejrzałam, bardzo fajny, ale Marę bije ją na głowę

Darzynka

A ja nie wiem co ludzi pociąga w głównej bohaterce, zero charyzmy, jest jak drewno. Nawet nie można się z nią utożsamić.

cynamun

Ja mogę :) Kate Winslet w wywiadzie powiedziała o Mare "Jest w pełni funkcjonującą kobietą z wadami, z ciałem i twarzą, które są odpowiednie do jej wieku, życia i pochodzenia. Myślę, że jesteśmy tego trochę głodni". Ja jestem.

ocenił(a) serial na 7
cynamun

Niestety ja również nie poczułam sympatii do bohaterki, owszem współczuję jej, ale to jednak za mało. W serialach kryminalnych lubię "zakolegować się" z postacią wiodącą, a tu zwyczajnie nie mogłam. Było mi gorąco na myśl, że bez przerwy chodzi w kurtce i jej nie zdejmuje po wejściu do pomieszczenia, denerwował mnie nieodłączny browiec i jeszcze to palenie papierosów, które powinno wyglądać naturalnie, a nie jak dymienie, lepiej zrezygnować z takich scen, jeśli aktor nie chce lub nie może autentycznie palić na planie, gdyż dla mnie takie puszczanie dymu w eter wygląda po prostu śmiesznie.

ocenił(a) serial na 8
Darzynka

Obejrzyj "Drogę do Szczęścia". Jakimś cudem filmweb opisał to jako melodramat, ale jest to raczej dramat psychologiczny. A Winslet partneruje di Caprio, ale film jest odległy od Titanica jak to tylko możliwe ;)

IjonTihy

Dzięki za polecenie. Właśnie obejrzałam, bardzo dobry. Takie porządne, dobrze zagrane, konsekwentne kino. I Kate fantastyczna.

IjonTihy

Droga do szczęścia jest na drugim biegunie. Widać jak oboje od Titanica się zmienili jako ludzie i dojrzeli aktorsko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones