PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770169}
7,3 27 201
ocen
7,3 10 1 27201
7,6 10
ocen krytyków
Maniac
powrót do forum serialu Maniac

Nie polecam

ocenił(a) serial na 3

Mimo Emmy Stone, którą bardzo lubię, serial jest kiepski. Można ocieniać go z różnych perspektyw, doszukiwać się jakiś walorów i pewnie część widzów uzna tę propozycję za objawienie.
Ja jednak okrutnie się wymęczyłam... Obejrzałam 6 odcinków i dalej po prostu nie mogę. Nie znalazłam w nim nic co mogłoby rozbudzić moją ciekawość. Sam temat jest dobry, gra aktorska również, ale całość się nie klei i tak jak na początku jest nadzieja, że coś się zadzieje i wciągnie, tak z każdym kolejnym odcinkiem pojawia się znudzenie, rozdrażnienie i w końcu złość, że zmarnowałam kawał czasu...

ocenił(a) serial na 9
Beatrix_fw

No to go dokończ xD Nierozsądnie dawać serialowi ocenę 3 dochodząc do lekko ponad połowy. Nie obejrzałeś, nie oceniaj, proste.

ocenił(a) serial na 3
Marcus4

6 odcinków wystarczy. Nie zmieniłabym swojej oceny, nawet po zaskakującej puencie w 10 odcinku, kiedy przez 9 musiałabym się męczyć. Dobry serial może "wciągnąć" już w drugim odcinku, no może nawet w trzecim, ale nie w 10!!!

ocenił(a) serial na 5
Marcus4

Ja dokończyłem, ale przyznam, że tak, jak miałem mieszane wrażenia podczas seansu, tak ostatnie odcinki niewiele w tym odbiorze zmieniły. Ponadto serial chociaż wydawał się na początku tajemniczy, momentami surrealistyczny fabularnie się wyjaśnił właśnie na 3-4 odcinki przed finałem (a i sam finał jest w odcinku 9 i 10 to właściwie taki epilog), co sprawiło, że brakowało mi napięcia i mimo ładniej oprawy wizualnej nie byłem usatysfakcjonowany, momentami niestety znużony.

ocenił(a) serial na 3
Marcus4


Beatrix_fw - nie kończ. Ja obejrzałem ostatnie odcinki na siłę, tylko z ciekawości jak się skończy. A kończy się banałem.

ocenił(a) serial na 5
Beatrix_fw

Też liczyłem na coś ciekawego, ale jakoś w 5 odcinku stwierdziłem że się męczę, a dialogi i sytuacje występujące między bohaterami są nużące i w ogóle mnie nie obchodzą.

Plus za ciekawą, nietypową, choć czasem za mocno przerysowaną scenerię i za dobrą grę aktorską.

Może jeszcze uda mi się dokończyć pierwszy sezon, ale czy warto? Wydarzy się w końcu coś ciekawego?

ocenił(a) serial na 6
Voltear

Strzelają się na końcu i trochę fantasy. Także zakończenie jest nawet dobre.

Ale ogólnie to jest tak jak z reprezentacją Polski w ostatnim meczu z Irlandią. Męczenie buły przez cały czas i to, że na końcu bramkę zdobyli, to nie zmienia tak wiele.

Beatrix_fw

Z ust mi to wyjęłaś, a właściwie z klawiatury. Dziwne, ale zgadzam się w całej rozciągłości z tą opinią. Ja tylko (z trudem) 5,5 odcinka dooglądałem. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones