PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406163}
6,1 19 331
ocen
6,1 10 1 19331
Mamuśki
powrót do forum serialu Mamuśki

Super serial i super obsada

użytkownik usunięty

Nawet Karolak którego nie lubię grał tutaj super,wszystko dobrze rozplanowane. Szkoda że już nie ma tego serialu

użytkownik usunięty

Dokładnie. Fajny serial zszedł z anteny po paru miesiącach, a inne beznadziejne tasiemce są kręcone latami i końca nie widać.

Racja też bardzo lubiłem Mamuśki, często oglądałem powtórki. Był to całkiem fajny luźny serial z dobrym humorem i obsadą.
Szkoda, że Polsat tak kombinował, że zdjął serial z anteny po 2 sezonach, mimo, że oglądalność była wysoka, a ostatni odcinek zapowiadał kontynuację.
Też uważam, że Polsat woli kręcić do końca świata ŚWK, który powinien być zakończony już dawno temu, bo te nowe odcinki są całkowicie na bardzo słabym poziomie, a zwłaszcza wkurza obecność Jolasi.
Ale na szczęście teraz w 2021 na Polsacie leci nowy serial Kowalscy kontra Kowalscy, z humorem jakiego nie było od dawna.

użytkownik usunięty
Pablo99_2

Właśnie podobno oglądalność 2 sezonu była niska i dlatego Polsat nie podjąć decyzji o kontynuowaniu. Początkowo byłam specyficznie nastawiona i okazało się,że mi się spodobał. Ostatni odcinek jak najbardziej zapowiadał kolejny sezon. Został urwany w najlepszym momencie. Niestety,dużo seriali zostało pourywanych bez zakończenia. Przykładem jest jeszcze całkiem nowa produkcja Zawsze warto. Ostatni odcinek skończył się bardzo obiecująco i intrygująco,a chwilę potem pojawiła się informacja w sieci,że stacja rezygnuje z dalszego emitowania.

ocenił(a) serial na 8

A może i dobrze,jeszcze "Mamuśki" by skończyły jak Kiepscy

użytkownik usunięty
mat_31

Przecież nie musieli go kręcić jak Kiepskich 20 lat. Mogli nakręcić jeszcze z 2-3 sezony, a tak pozostał niedosyt.

Fajny prawie cała obsada Bulionerów Celinska,Karolak,Stelmaszyk ,Skarga ,Ankudowicz fajny serial .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones