PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800605}

Maleńkie morderstwa

Ufak Tefek Cinayetler
8,0 58
ocen
8,0 10 1 58
Maleńkie morderstwa
powrót do forum serialu Maleńkie morderstwa

W Polsce!

ocenił(a) serial na 7

Emisja od 31 sierpnia o godzinie 19.15 w ZOOM TV.

Adpadi123

Dam szansę zobaczę czy się wciągnę :) Podobno 2 sezon niestety gorszy od pierwszego.

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Drugi sezon się w Turcji nie oglądał i jest o połowę krótszy od pierwszego. Podobno źle rozpisany.
Ja serial na pewno będę oglądał. Jest inspirowany amerykańskimi hitami "Słodkie kłamstewka" i "Gotowe na wszystko", więc dam szansę :)

Adpadi123

Na plus zaliczam już fajną czołówkę, zresztą właśnie w stylu Gotowych :)

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Też dam szanse temu serialowi.

dominik1989

Jeżeli po paru odcinkach się wciągnę to zapewnię tak pozostanie przynajmniej 1 sezon :)

ocenił(a) serial na 8
buterfly

No tak może mnie też wciągnie :) Jak będzie wartka akcja. Obsada niezła po półowe grało w Wspaniałym Stuleciu.

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Jak wrażenia po 1 odcinku ?

dominik1989

Szczerze ominąłem ;) Natomiast za mną pierwszy odcinek Line of Duty a jak tam u ciebie zacząłeś oglądać czy może wkręciłeś się w co innego?

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Oglądam ciekawa historia dzisiaj był 3 odcinek według numeracji polskiej. A zakończenie 1 odcinka według Tureckiej no i ciekawie się zapowiada po 1 odcinku hehe.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Ja się wciągnęłam

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

No narazie ciekawie to wygląda ciekawa koncepcja na serial. Inspirowana amerykańskimi hitami, ale z pomysłem.

ocenił(a) serial na 7
Adpadi123

Emisja serialu o 19.00.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones