PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 074
oceny
3,8 10 1 11074
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

Witam wszystkich użytkowników forum, hej. Od dłuższego czasu zaglądam na Filmweb, ale nigdy jeszcze mic nie pisałem .Skłoniło mnie do tego oglądnięcie na łamach Polsatu kilku odcinków tego serialu. Jest to według mnie gniot pierwszego sortu, ale nie o tym chciałem. Zastanawia mnie jedna rzecz. a mianowicie to, że jest to serial dokumentalny ( tak jest opisany ) i jak to w dokumencie bywa jest on oparty na faktach. Jak mają się fakty do tego że detektywi mogą wchodzić i przeszukiwać lokale, zakładać podsłuchy, montować kamery, czytać cudzą korespondencję ( nie jest to przecież kino sensacyjne )?. Jak się to ma do naszych przepisów prawnych ?. W większości krajów na świecie jest to nielegalne i podlega karze !!. Czy Polsat ( nie wiem kto o tym decyduje ) wydając na to pieniądze i emitując ten serial propaguje zachowania nie zgodne z prawem?. Konkluzja moja jest taka, że ktoś powinien się na tym mocno pochylić i na przyszłość nie traktować telewidzów jak idiotów.

ocenił(a) serial na 10
mkelektryk

Nie podsłuchują zwykłych ludzi, podsłuchują przestępców albo głównych podejrzanych, a to co innego. A po drugie tylko historie z danych odcinków są oparte na faktach, a nie sposób w jaki jest to przedstawione. I pamiętaj, że to jest tylko i wyłącznie serial, w którym może się wydarzyć wszystko co sobie reżyser wyobrazi a rzeczywiste prawo nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ powtarzam, to tylko film. Nie podoba się, nie oglądaj. Jednak serial już w marcu będzie obchodzić 4 lata od emisji pierwszego odcinak i nadal jest w miarę popularny i oglądany skoro Polsat nadal go kręci. Ja osobiście bardzo lubię ten serial i jestem jego fanem. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
mkelektryk

Nie podsłuchują zwykłych ludzi, podsłuchują przestępców albo głównych podejrzanych, a to co innego. A po drugie tylko historie z danych odcinków są oparte na faktach, a nie sposób w jaki jest to przedstawione. I pamiętaj, że to jest tylko i wyłącznie serial, w którym może się wydarzyć wszystko co sobie reżyser wyobrazi a rzeczywiste prawo nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ powtarzam, to tylko film. Nie podoba się, nie oglądaj. Jednak serial już w marcu będzie obchodzić 4 lata od emisji pierwszego odcinak i nadal jest w miarę popularny i oglądany skoro Polsat nadal go kręci. Ja osobiście bardzo lubię ten serial i jestem jego fanem. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones