PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 073
oceny
3,8 10 1 11073
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

Gdyby nie zrobili go jak W-11 czy Trudne Sprawy.

użytkownik usunięty
Bilet95

Zgadzam się z tobą. Gdyby serial nakręcono w normalnym,filmowym stylu jak np kiedyś "07 zgłoś się" czy inne współczesne seriale to sprawiałby o wiele lepsze wrażenie. Niektóre historie są naprawdę interesujące, przykuwające a czasem wręcz niewiarygodne. Niestety taki pseudo dokumentalny styl trochę psuje dobre wrażenie a czasem nawet bardzo psuje. Brakuje czasem lepszych akcji pościgowych, lepszych ujęć. jakiś prywatnych relacji między śledczymi, ich rodzinami, czasem jakiegoś romansu łóżkowego hehe :) itp. Aczkolwiek tak jak powiedziałem scenariusze (nawet jeśli wyssane z palca) bywają całkiem ciekawe.Podsumowując DOBRY ale niewykorzystany potencjał. Ja wiem, że moje wymogi wymagają większych nakładów budżetowych. Ale albo niech się coś kręci z jajem albo wcale. Osobiście nie jestem fanem takiego stylu jak W-11 czy Trudne sprawy i podpadającego pod to "Malanowskiego,,,"

Jest popyt, jest podaż. Produkuje się masowo i małym nakładem środków tego typu szmelce, a ludzie niestety oglądają.
Polsat zaczął z tym formatem, a teraz każda główna stacja ma swoje "Trudne Sprawy".

ocenił(a) serial na 3
marcin261287

Odpowiedzią publicznej jest Rolnik szuk żony :)

chemas

Odpiełdol sie, PSL sie uparłło żeby złobić tę chałe

ocenił(a) serial na 3
Don_Tusco___

Co nie zmienia faktu, że publiczna to wypuściła. A tak w ogóle kulturalniej proszę.

chemas

Fajny masz avatar

ocenił(a) serial na 3
Don_Tusco___

Twój również niezgorszy.

ocenił(a) serial na 5
Bilet95

Zgodze się z Biletem i Adrianem, gdyby ten serial był robiony jak normalny serial kryminalny, a nie jak paradokument, sprawiałby lepsze wrażenie, ale niestety, kasa misiu kasa......

Widzewiak_1910

Nie wiem co to za moda na paradokumenty, lepszy był by serial.
Nie wiem jak zawsze próbuje sobie coś wytłumaczyć tak tego nie potrafię....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones