PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 074
oceny
3,8 10 1 11074
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

Tandeta

ocenił(a) serial na 1

Tego nie da się oglądać, marny film. Scenariusze to już bym chyba ja lepsze napisał. Najgorsza jest pora emisji tego "arcydzieła" - 11:00 i 16:30. O ile tą 11 przeboleję, bo do szkoły chodzę, to wracając do domu po 16 i widząc to coś do głowy dostaję. Aktorstwo porównywalne z serialem "Dlaczego Ja ?" - innym pseudo-hitem.

Zdecydowanie NIE polecam ... Chociaż kto co woli.

użytkownik usunięty
Pieter1993

To się zgłoś na scenarzystę :-p Dzięki tobie ten serial będzie jeszcze lepszy.

ocenił(a) serial na 1

Fakt, może trochę przesadziłem. Mimo wszystko moim zdaniem scenariusze są słabe. Ale wiadomo - są różne gusta.

użytkownik usunięty
Pieter1993

Nie wiem o które dokładnie chodzi, ale nawet ja sądzę, że scenariusze z piątej (jak na razie ostatniej) serii są mocno naciągane.

ocenił(a) serial na 1

gdy to oglądałem zrozumiałem że filmweb ma zła kategorie oceniania filmów, złą dla tego że od 1do 10 a powinien mieć również 0 i właśnie zero dał bym temu serialowi ( straszny scenariusz to jedno ale gra aktorów to dopiero dno )

farfi1

najgorsza to jest gra, albo jej brak..... jak kłody drewna zachowują się postaci w tym serialu, chyba tylko W-11 mu dorównuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones