PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 073
oceny
3,8 10 1 11073
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

PRzychodzi Malanowski do lekarza, a lekarz niech pan przestanie tu przyłazic bo ludzie zaczynają opowiadac o nas dowcipy;) podstarzały detektyw z brakami w uzębieniu, Cieślak grasz w pomyśle zerzniętym z TVN.

ocenił(a) serial na 10
Gibon_Szybkoreki

Jedyne co jest zerzniete to ten dowcip, z broda zreszta. Malanowski zerzniety z TVN czy moze TVN zerzna z niemieckiego Lenssen & Partner?

10danek

mnie tylko ciekawi po co oni to kręcą? Oglądałem jeden odcinek "Malanowski i pedały", ale stwierdziłem, że ten serial nie ma niczego co by mnie mogło przykuć na dłużej. Zaiste oto stworzono serial, który jest przeze mnie prędzej omijany niż reklamy.

ocenił(a) serial na 10
Stephen_King

Swieta sa, mam troche czasu wiec ci odpowiem. Serial ten jest stworzony dla ponad 1,5 miliona Polakow ktorzy codziennie go ogladaja. Jesli masz inne zdanie to twoja sprawa. Ach ci zadufani w sobie malkontenci...

ocenił(a) serial na 1
10danek

Gdy tylko zaczyna się serial "Malanowski i partnerzy" pustoszeją ulice w całej Polsce, stają fabryki, a na wielu sklepach wisi kartka "Wracam po Malanowskim".Obudź się wszelkie sondaże służą do manipulacji.

Gibon_Szybkoreki

hahaha rozbawił mnie ten post ;D zwłaszcza ta wisząca kartka na sklepach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones