PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 074
oceny
3,8 10 1 11074
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

Wypisujcie który według was serial jest lepszy i dlaczego. Proszę tylko bez
komentarzy które będą obrażały czyiś wybór. Na początek może ja:

Według mnie lepszy jest Malanowski. Po pierwsze jest świeższy przez co
jeszcze mi się nie znudził. Są bodajże ciekawsze "questy" i miasto jest
jawne (Warszawa) a nie jak w Detektywach "Nasze Miasto" mimo iż każdy wie
że to Kraków. Gra aktorska leży we dwóch serialach no ale to wina
nieprofesjonalnych "aktorów".

ocenił(a) serial na 5
pionas666

Zdecydowanie DETEKTYWI! Choć nie powiem, że Malanowskiego potępiam, lecz wolę Detektywów. Bardzo denerwuje mnie scenariusz w Malanowskim i akcja jaka zawsze na końcu odcinka się odbywa.

pionas666

Zdecydowanie Detektywi.

pionas666

Lubię oba. W "Malanowskim & Partnerach" jest jakby trochę więcej akcji. Co oczywiście nie znaczy, że w "Detektywach" jej nie ma. Po prostu w tym pierwszym odcinki częściej opierają się na ochranianiu kogoś, jakichś pościgach, mamy do czynienia z morderstwami, a w drugim fabuła skupia się na poszukiwaniu świadków, przepytywaniu sąsiadów, w ogóle na poszukiwaniu różnych osób.

pionas666

Zdecydowanie Malanowski. Detektywi chcą być na siłę realni, co im się w ogóle nie udaje. Po za tym obsada Detektywów mnie denerwuje.
W Malanowskim jest ta świeżość, dużo nowych spraw, widz jest ciekawy jak to ogląda. Nie mówiąc już o obsadzie, słynny Borewicz + piękna pogodynka + dwaj przystojni faceci i Panna Rembacz, która dorównuje urodą Leleniewskiej. A nie, łysy chłop i sepleniąca baba, której 50-tka zaraz strzeli.
Producenta nie stać na zatrudnianie wykwalifikowanych aktorów do obsady każdego odcinka, dlatego oglądamy amatorów. Jednak to każdy mądry człowiek powinien zrozumieć.
Na plus Malanowskiemu idzie jeszcze jego gra aktorska i kpiny w stos. do ludzi.

Nie mówię, że Malanowski to mistrzostwo, ale zasługuje na porządną ocenę 7/10.
Detektywi, tak jak i W11, to się po prostu nieprzyjemnie ogląda. 5/10

ocenił(a) serial na 8
piksel169

minimalnie wole detektywów ale nie powiem że nie lubie malanowskiego może już niedługo będe inaczej uważał.wole detektywów bo polegają na tym że ktoś kogoś śledzi ale nie samochodem ale też na nogach.

użytkownik usunięty
pionas666

Malanowski, choć oba "seriale" to gnioty.

pionas666

Wole Malanowskiego o wiele bardziej.

użytkownik usunięty
pionas666

Malanowski zdecydowanie. Tu są lepsi aktorzy, mniej wieje sztucznością i fabuła jest lepiej opowiedziana.

ocenił(a) serial na 10
pionas666

Oba seriale bardzo lubie. I zawsze jestem gotowa rzucic wszystko żeby obejrzec. Ale wolę chyba Malanowski. Szczególnie jeżeli w odciku grają Marek i Marta.

ocenił(a) serial na 8
Horrror

Malanowski jest lepszy ale Detektywi też są fajni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones