PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 075
ocen
3,8 10 1 11075
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

Całkiem, całkiem

ocenił(a) serial na 5

Na początku wydawał mi się okropny, ale z czasem - po obejrzeniu kilku odcinków wkręciłem się w realia tego serialu i teraz całkiem mi się podoba. Oceniłem na 7/10. Dlaczego?
1. Jest w polskich realiach
2. Nie jest wulgarny (a jeśli są przekleństwa, to są cenzurowane)
3. Statyści grają nieźle, widywałem gorzej grających aktorów...
4. Fabuła często naciągana, ale zazwyczaj ciekawa
5. Trochę akcji, chociaż nie wszystkim to odpowiada
6. Śledzenie lepsze niż w W11, czy Detektywach - utrzymują jako taką odległość od obserwowanej osoby
Szczerze mówiąc, to nie wiem za bardzo dlaczego większość się tak czepia. Może to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Widywałem całą masę zdecydowanie gorszych seriali i filmów również. A pan Cieślak w roli Malanowskiego prezentuje się całkiem dobrze :)
Wiem, że ten komentarz pewnie rozpęta piekło, ale mam swoje zdanie, które powyżej uzasadniłem, więc w sumie nie ma za bardzo się do czego przyczepić :P

ocenił(a) serial na 2
Konrad1320

nie obraź się ale ja bym to nazwał "adaptacją patologiczną" czytaj organizm ludzki nie jest przystosowany do wstrząsów, jednak na codzień jeździmy komunikacją miejską i się przyzwyczajamy. Tak samo z Bronkiem, oglądając tą papkę codziennie w końcu się przyzwyczajamy...

ocenił(a) serial na 10
FreeRadical

Nie obraź się? Uważam ze całkiem rozsądnie napisał- nie jest to kwestia przyzwyczajenia- a twoje porównanie?-tragedia. komunikacją niektórzy muszą jeździć ci którzy mają dość i stać ich na to przesiadają się do auta a serialu nikt ci nie każe oglądać i jak nie obejrzysz to nie nawalisz w pracy czy też nie będziesz miał kłopotów z powodu spóźnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones