PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 074
oceny
3,8 10 1 11074
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

Brawo polsat

ocenił(a) serial na 1

Kolejna dziura w grafiku załatana kiepskim kitem. Słaba podróbka W11. To aż śmieszne jak płytko zadziałano kradnąc formule serialu prezentowana w TVN'ie. Proponuje wplot wątku Wujek Dobra Rada na końcu każdego odcinka.

ocenił(a) serial na 2
lana_

Fakt serial nie należy do najlepszych.
Już wolałabym oglądać ciagłe powtórki mamusiek.
pzdr ;)

ocenił(a) serial na 1
Justencja

Mamuśki...dzizys to było równie piżnięte jak ten szajs.

ocenił(a) serial na 2
WujekAngelo

Być może le to nie zmienia faktu, że było lepsze..i moim zdaniem aktorzy nawet duużo lepiej grają.
Mam dość tego "Malanowskiego&patnerów" już po pierwszym odcinku.

Justencja

no ja\te z wolałam mamuski tamto lepsze ale tego gown nawet nie da sie ogldąc ta akcja to poprostu taka ze masakra.... chcemy mamuski ... moze niech nikt tego nie oglda to szybko zniknie z ramowki

użytkownik usunięty
silene1

Ta, tylko co tu oglądać w tym czasie. Na TVN-ie "Rozmowy w toku", na Polsacie 2 jakaś telenowela, o TVP1 i TVP2 nawet nie wspomnę... Kurna już mogliby lepiej dać jeszcze jeden odcinek Malcolma. Jak na razie, "Malanowski..." to jedyny serial, jakiemu daję 1/10. Bo już W11 dałbym 2/10, jeśli bym częściej oglądał TVN.

ocenił(a) serial na 2

Mimo wszystko W-11 jest o wiele lepsze. Poza tym, jak widać w godzinach 16-20 nie ma nic ciekawego, lecą tylko te zapychacze...;) co poradzić. Mam nadzieję, że Malanowski długo nie zagości, bo majac nadzieję, że się rozkręci byłabym bliska cudu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones