PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 074
oceny
3,8 10 1 11074
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

trzyma w napięciu i posiada ciekawą fabułę!
Zasłużone 7/10!

ocenił(a) serial na 1
Venderein

bardziej napiete są baranie jaja, a poziom aktorski mozna porównać do teatrzyków w podstawówce.

ocenił(a) serial na 1
kieko

Twórców serialu i wykonawców ról bo nie nazwę ich aktorami, na czele z panem "07 chętnie dorobię na chałturze skoro i tak nie mam talentu" skazałbym na karę śmierci jeżeli to możliwe. 5min oglądania i jestem bliski eksplozji mózgu. W skrócie mówiąc: gorszego gówna świat nie uświadczył.

smithi09

"5min oglądania i jestem bliski eksplozji mózgu"

Eksplozji? Chyba zaniku. Bo przy takich produkcjach mózg trzeba przełączyć na tryb oszczędzania energii, żeby łykać to gówno bez popitki. Niestety niektórzy całe życie mają ten tryb włączony.

"W skrócie mówiąc: gorszego gówna świat nie uświadczył."

Na świecie nie wiem jak wygląda sytuacja w TV. Polska telewizja natomiast wyrzuca z siebie potoki takiego gówna niemalże od rana do wieczora na wszystkich najbardziej dostępnych kanałach. W skrócie mówiąc: sporo gówna za nami, jeszcze więcej przed nami:(

Co do Cieślaka to w "07 Zgłoś Się" jego gra bardzo mi się podobała. Z resztą jak cały serial (bije na głowę też współczesne, za wyjątkiem "Pitbulla") więc nie mogę powiedzieć, że jest beztalenciem aktorskim. Serial ("Malanowski...") jest cienki jak dupa węża bo takie jest założenie: niski budżet, scenariusz chyba wygenerował komputer, to po co grać. Spójrz na poziom reszty telenowel, serialików itp. Cienizna straszna a non stop leci, czyli ktoś (dużo ktosiów) to ogląda. Duża widownia=reklamodawcy=kasa dla stacji=brak zmian. NIestety:(((

użytkownik usunięty
smithi09

Niestety jest gorszy;/ Np. "Szpilki na giewoncie" lub "Ludzie chudego" okropność!!!!

ocenił(a) serial na 1
Venderein

Mnie ten serial trzyma w napięciu nerwowym :/

ocenił(a) serial na 8
Venderein

Ja bardzo lubię go oglądać. Mają ciekawe pomysły, według mnie w11 lepsze, a detektywi gorsi. Bardzo dobry!

ocenił(a) serial na 2
Amel_x3

Przepraszam Amel ale co masz na myśli mówiąc że mają ciekawe pomysły? To ze próbują (bo to nie jest gra aktorska) grać role dobrych glin i marnie kopiują amerykańskie seriale kryminalne. Ten serial jest straszny, tak samo jak pozostałe produkcje polsatu. Mam nadzieję ze twoje pomysły nie są tak ciekawe jak ich.

o_k8

Ostatnie zdanie mnie rozwaliło :D

Venderein

Jak nie wiem jak najbogatsza (a przynajmniej jedna z...) stacja w Polsce mogła pozwolić na emisję takiego gniota. Przecież ci aktorzy to kompletni partaczy, ani jeden moment tego filmu nie jest zagrany na poziomie, a ten Malanowski (nie wiem jak mu jest w prawdziwym życiu) to jest DNO DNA, właściwie to jak cały ten "serial".

ocenił(a) serial na 1
McGregor_II

buhaha jakie masz napiecie w tym durnym serialu ze kolesie wszedzie bez nakazu wchodza i ot tak chaty przeszukuja to jest bezsens totalny

użytkownik usunięty
marcinek77

Detektyw wykonujący legalne czynności niewiele by zdziałał i jego profesja mijałaby się z celem. Oczywistym jest, że wtargnięcie do czyjejś własności bez nakazu jest przestępstwem. W MiP był odcinek, w którym detektywi zostali złapani na gorącym uczynku i bodajże aresztowano ich, ale jakoś udało im się z tego wybrnąć, nie pamiętam jak. Niemniej jednak ja ten serial traktuję z przymrożeniem oka i całkiem przyjemnie się go ogląda.

"Niemniej jednak ja ten serial traktuję z przymrożeniem oka "
Ja też, tylko przymrużam oboje oczu, ściszam maksymalnie i wtedy ten serialina wydaje się być całkiem niezły;)

użytkownik usunięty
mikamves

Chciałeś być śmieszny - nie jesteś.

Wiem, bo Ty tak mówisz wyrocznio.

ocenił(a) serial na 1

A moim zdaniem jest, i to nie śmieszny a zabawny.
Ale ty też mnie rozbawiłeś "lodziarzu" tym, ze to jest twój ulubiony serial.

ocenił(a) serial na 1
Venderein

Karthus w avatarze, szpan:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones