PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516056}

Majka

4,0 16 547
ocen
4,0 10 1 16547
2,2 4
oceny krytyków
Majka
powrót do forum serialu Majka

Widać ,że to musiało powstać na licencji jakiegoś tworu z ameryki południowej gdzie telenowele łamią wszystkie prawa logiki, fizyki i dobrego smaku. Samo założenie tego serialu jest absurdalne. Taka akcja w prawdziwym życiu skończyła by się skandalem, pozwem do sądu i aferą medialną. Dziewczyna poszła na badania a ja zapłodnili. Czy to miało na celu wzbudzanie jakiegoś chorego strachu przed lekarzami? Nie badaj się ,bo możesz zajść w nieplanowaną ciąże u ginekologa. Gorszego ścierwa nie widziałam, nawet w M jak Miłość gdzie było już wszystko. A reszta tej historii? Okropne i aż żenująco naiwne. Chyba ,że to jest serial sf albo fantasy.

ocenił(a) serial na 3
FearTheRipper

Nic dodać nic ująć.
Zgadzam się w 1000%!

FearTheRipper

Mało tego, proces sztucznego zapłodnienia i zwykłe badanie cetologiczne to dwa różne światy. Zapłodnienie trwa dłużej i nie wykonuje się go w zwykłym gabinecie tylko normalnie w szpitalu. Po zabiegu pacjentka musi poleżeć, nie wstaje od razu do domu. Nawet jeśli dziewczyna poszła do ginekologa pierwszy raz, to nie ma opcji żeby nie zorientowała się, że to co jej robią wykracza poza rutynowe badanie. Serial był skopany od pierwszych minut.

Lotta_Rosie

zapomnieliście wspomnieć o Osydzie ....

FearTheRipper

oj tak podobny serial do http://www.filmweb.pl/serial/Jane+the+Virgin-2014-711133

FearTheRipper

Popieram.

ocenił(a) serial na 6
FearTheRipper

Przykro mi ale duchy, reinkarnacja oraz zjawiska paranormalne są faktem i są na to twarde dowody. Gdyby nie one nic by nigdy nie było. I zgodne z prawami natury.

AlexRener

https://rozrywka.radiozet.pl/seriale/5-najbardziej-absurdalnych-watkow-w-polskic h-serialach.-Tworcow-poniosla-wyobraznia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones