PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485877}

Magia kłamstwa

Lie to Me
7,8 47 363
oceny
7,8 10 1 47363
5,2 5
ocen krytyków
Magia kłamstwa
powrót do forum serialu Magia kłamstwa

Magia kłamstwa

użytkownik usunięty

Dlaczego tak mało odcinków?

ocenił(a) serial na 9

Może lepiej że odcinków jest mało a poziom wysoki. Jest wiele seriali które były kręcone na siłę i w mojej opinii traciły na wartości.

ocenił(a) serial na 10
kh17fifi

Ale poziom Lie to me się wcale nie pogarszał, odcinki wciąż były na takim samym, wysokim poziomie, a produkcja została zakończona w naprawdę kiepskim momencie. Czuje się straszny niedosyt :(
Pewnie była za mała oglądalność, a szkoda, bo serial świetny.

ocenił(a) serial na 9
o13

Może masz rację, njie wiem bo nie widziałem jeszcze wszystkich.

użytkownik usunięty
o13

To prawda fajny serial, ale tak mało odcinków:(.

o13

Czyli 3 sezon jest urwany?

ocenił(a) serial na 10
Craven

Ja bym raczej powiedziała że serial jest urwany. 3 sezon jest zrobiony w całości, ale beznadziejnie się kończy.

ocenił(a) serial na 9

Również jestem zdania, że ten film mógłby intrygować jeszcze przez wiele odcinków. Szkoda.

ocenił(a) serial na 6
Mallor

pierwszy serial w moim życiu, który porzuciłem. zmarnowany potencjał. nie mogę się zgodzić, że poziom został utrzymany ... gdyby tak się stało nie urwali by go tak drastycznie.

ocenił(a) serial na 10

ja również czuję niedosyt, pierwszy serial, który wciągnął mnie do tego stopni, że byłam w stanie dzień w dzień oglądać po kilka odcinków z amerykańskiej strony. I want more!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3

Ja coś czytałam, że producenci się nie chcieli zgodzić na usunięcie z czołówki serialu twarzy różnych polityków i serial się skończył.

ocenił(a) serial na 9
monikapn167

Tak właśnie pomyślałam, że z tego powodu zdjęli ten serial...

tez chetnie obejrzalabym wiecej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones