PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485877}

Magia kłamstwa

Lie to Me
7,8 47 380
ocen
7,8 10 1 47380
5,2 5
ocen krytyków
Magia kłamstwa
powrót do forum serialu Magia kłamstwa

Pytanie do oglądających, czy ten seriali jest tak dobry jak Mentalista?

ocenił(a) serial na 9
kamiloza

Zdania są podzielone. Dla mnie Lie to Me miało swój fenomen/magie którego do końca nie rozumiem, ale jest to pierwszy serial który kiedykolwiek oglądałem drugi raz, można mu zarzucać, że tracił wraz z kolejnymi sezonami, że zanudzał ale dla mnie jest to po prostu fenomenalny serial z fenomenalnym głównym bohaterem. I mimo iż mentalista jest trochę inny pod paroma względami to wg mnie oba są na takim samym poziomie choć dla mnie Lie to Me jest poza skalą.

ocenił(a) serial na 10
kakakamil

zgadzam się w 100% :)

ocenił(a) serial na 9
kakakamil

zgadzam się w 100% :P

kamiloza

Pogięło Cię?? Mentalista jest the best EVER!!! a, to to były takie nudy że ja sobie spałam na tym!

ocenił(a) serial na 9
lila_O

Jak ktoras z pan lubi lalusi jak tego z mentalisty to moze - ale Magia Klamstwa jest po prostu nieporownanie lepsza i tyle mojej opinii.

ocenił(a) serial na 9
kamiloza

bardzo lubię Mentalistę dla mnie 07/10 , ale Magia Kłamstwa jest bardziej rzeczywisty i oparty na naukowych założeniach - dla mnie 08/10

ocenił(a) serial na 7
kamiloza

W Mentaliście są lepsze postacie drugoplanowe, co sprawia że oglądanie odcinka za odcinkiem nie męczy tak bardzo. Doktor Lightman jest ciekawym protagonistą z mroczną przeszłością i wszystkim na miejscu, ale oprócz postaci kobiecych (w jego ścisłym otoczeniu) to nikt inny mnie nie interesuje

kamiloza

Lie to me było sto razy lepsze od Mentalisty, szkoda , ze juz go nie kreca.
Mentalista jest ok, ogladam tylko dlatego , ze juz nie ma LTM.

ocenił(a) serial na 7
kamiloza

Lie to me jest milion razy lepsze od Mentalisty. Jak widać rzecz całkowicie subiektywna, zdania są podzielony :)

ocenił(a) serial na 9
cynamonowa

Zgadzam się w 100%.. no chyba ze ktoś lubi lalusi jak tego co gra główna role w mentaliscie.

ocenił(a) serial na 10
kamiloza

W Mentaliście nie ma Kelli Williams - i to w mojej opinii zamyka dyskusję :)

ocenił(a) serial na 9
kamiloza

Dla mnie też Lie to me był lepszy od Mentalisty

ocenił(a) serial na 6
kamiloza

W Lie to me możesz sie wiele nauczyć i główny bohater też jest lepszy niż w mentaliście, chociaż to pewnie dlatego że najpierw obejrzałem lie to me i w mentaliście to już nie jest Cal lightman ale wciąż uważam że lie to me bije na głowe wszystko

ocenił(a) serial na 7
kamiloza

ogladam oba seriale - I sez L2M za mna, z Mentala zrezygnowalam - ost 2 sez to jakas farsa
poki co L2M super, a nawet lepszy, chociaz bylo kilka odcinkow takich sobie, ale 3 sezony i koniec, nie to co Mental - formula sie skonczyłam, Red nie zyje a nadal to ciagna...bezsensu

vika85

Obejrzyj do końca Mentaliste, potem oceniaj. 6 sezonów mentalisty? za mało mogliby zrobić 20 byle się nie kończyło.

ocenił(a) serial na 7
BartekMora

obejrzalam 5 sezonow i kawalek 6go - tak jak pisalam, ostatnie dwa sezony byly srednie wiec zrezygnowalam
mysle ze taka ilosc pozwala mi ocenic dany serial...
podobno sie teraz rozkrecil, moze kiedys wroce na ta chwile uwazam ze szkoda czasu, sa lepsze seriale
BartekMora jesli Tobie sie podoba - good, ja mam prawo do innego odbioru i oceny, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
vika85

Key_Tee
I tu muszę się z tobą nie zgodzić, ponieważ Kelli grała w mentaliście :) gościnnie ale grała.

BartekMora

Oba seriale są dobre, ale wolę Mentaliste

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones