PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766400}

MacGyver

4,7 1 588
ocen
4,7 10 1 1588
MacGyver
powrót do forum serialu MacGyver

Ogólnie miałem się nowego MG nie tykać, ale swego czasu mignęło mi w internecie, że ma się pojawić Amy Acker (Root z poi) więc stwierdziłem, że tylko dla niej zerknę. Moje oczekiwania się jednak nie spełniły bo w pilocie jej nie było i teraz wyczytałem, ze w następnym odcinku ma się pojawić.

Wracając jednak do odcinka.. LOL. Spodziewałem się, że serial będzie średni, może nijaki, ale to co zobaczyłem to jest dno dna. W ogóle pierwszy raz spotykam się z czymś takim, że nie wiadomo co to jest, czy to remake, reboot, kontynuacja
Była mowa, że ma pokazywać młodzieńcze lata Macgyvera jednak akcja dziejąca się teraz w 2016r takie coś wyklucza.
Poza tym serial jest nudny, działając na motywach przerobionych już tysiące razy. Ponad to patrząc na sposób opowiadania historii oraz to co dzieje się na ekranie mamy do czynienia z serialem dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ten serial jest niczym jak kreskówka tyle że zamiast narysowana to z prawdziwymi aktorami. Nic, kompletnie co zostało tam przedstawione nie wyglądało by tak w realnym życiu.. same nie realne głupie idiotyczne do niebotycznych rozmiarów sytuacje.
Szkoda nawet to wymieniać bo cały odcinek to jeden wielki facepalm jak się tak zastanowić.
Wygrywa u mnie raczej demontaż dysku twardego z laptopa przy użyciu młotka <3 przez rzekomo ekspertkę, która nie wie że dysk mechaniczny talerzowy jest wrażliwy na przeciążenia do tego stopnia, że wystarczy go upuścić z kilkunastu centymetrów aby się uszkodził, już pomijając fakt, że przez sam brak obudowy z talerzami na wierzchu już jest zepsuty.
No i ten poziom CGI.. hahaha

Myślę, że zasłużona 1. Nie potrafię znaleźć żadnego plusa, można się przyczepić do absolutnie każdej sceny - do każdego elementu tego odcinka. To jakiś ewenement.

Zetnakatel

Amy Acker zobaczyłem.. cel obejrzenia został spełniony więc żegnam się po drugim odcinku z macgywerem.
Do wad można jeszcze dopisać że wszystko to co robi macgywer nie działałoby tak w realnym życiu.. ale to samo można było zarzucić oryginałowi.

Zetnakatel

Niestety wystarczy zobaczyć 1 odcinek i chociażby 3 pierwszego sezonu - Takich prostych głupot ne było nawet w originale .

ocenił(a) serial na 1
Zetnakatel

Kiedy jesteśmy pewni, że osiągnęliśmy dno, zawsze okazuje się, że jest jeszcze warstwa mułu. Tam jest miejsce tego czegoś.

ocenił(a) serial na 1
Zetnakatel

Jest jeden MG to Richard Dean Anderson 1985-1992 plus filmy tv kropka to coś ,,nowe,, to Dno........

ocenił(a) serial na 2
Zetnakatel

W pełni się zgadzam. Główny bohater ma tak drewnianą grę aktorską, że ogląda się to naprawdę z politowaniem. A miażdżący spadochron z plandeki i te nieumiejętne efekty specjalne? Boli aż za bardzo... Nie dotrwałam do napisów i nie spróbuję ponownie. ;-)

ocenił(a) serial na 10
Bluajsik89

a mnie sie podobal,zdecydowanie lepszy niz "oryginalny" MacGyver.. tamten to byl przymuł,ten jest fajny ;) i ciekawszy wg mnie..kazdy ma inny gust,a o gustach sie nie dyskutuje ;)

maja9128

Pytanie tylko czemu scenarzyści od początku raczą nasz taką prościutką głupotą .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones