PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 204
oceny
7,8 10 1 34204
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H
ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się bezdyskusyjnie.

użytkownik usunięty
lordandmaster

Genialny humor i ma w sobie wątek pouczający (że tak to określę:)), czasem refleksyjny.

Szkoda, ze przestali puszczać na TVP2:( A kiedys się zasiadało ok. 16-ej i się miało chwilę relaksu.

ocenił(a) serial na 10

l jest cały 1 sezon . Niestety 1 ale dobre coś niż nic .

ocenił(a) serial na 10
Kileeer

na zalukaj

użytkownik usunięty
Kileeer

Dzięki:)

ocenił(a) serial na 9

Szkoda tylko że jak ostatnio emitowali to zaczęli wydziwiać i ciągle przestawiać porę nadawania i tak w końcu przestawili że serial chodził o takiej porze gdzie jeszcze większość w pracy lub w szkole i chyba nawet nie wyświetlili go do końca.

użytkownik usunięty
Tortuga033

Widocznie nie miał zbyt dużej oglądalności i ...spadł...

ocenił(a) serial na 10

Przydałaby się jakaś petycja do stacji! Puszczają jakieś szmirowate seriale. Nie będę wymieniał tytułów, żeby kogoś nie obrażać, ale naprawdę nie wiem jak szanować kogoś kto ogląda 1000-odcinkowe tasiemce o niesamowitych losach Marysi z klanu... Myślę, że gdyby ktoś napisał w naszym imieniu, to może udałoby im się umieścić serial w ramówce w jakichś normalnych godzinach. Tak między 17-24... Tzn na pewno nie między 20 a 22 ale później albo wcześniej? Czemu nie? Nie muszę dodawać, że to najlepszy serial jaki w życiu widziałem ;)

ocenił(a) serial na 10
Przemek_92_

Dołączam do inicjatywy, z chęcią zobaczyłbym ten serial w TV, nie musiałbym go oglądać online na pirackich serwerach, a co do "jakości" serialu, nie trzeba komentować wiele, jak dla mnie pierwsze 5, 6 sezonów to arcydzieło. Myślę, że od godziny 16 do 19 mogło by się udać, co do 22, 23 na pewno nie. Więc albo późne popołudnie albo godziny dla nocnych marków, które na pewno za dużo osób by nie przyciągnęły.

ocenił(a) serial na 10
Gregorious

mówię 5, 6 sezonów pierwszych bo na nich skończyłem oglądać ... Ale ... obiecuję poprawę :)

użytkownik usunięty
Gregorious

Wiesz co... Większości moich znajomych ten serial się nie podoba. Świetny humor, ale wydaje mi sie, że ja go tylko rozumiem, a jak się śmiałam tto patrzyli na mnie jak na kosmitę.

użytkownik usunięty
Przemek_92_

Che - lubię cię:)

ocenił(a) serial na 10

Bo większość znajomych, ludzi, widząc stare filmy, seriale już na wstępie mówi nie będzie mi się podobało, tylko i wyłącznie z zasady, ze jest stary. To idiotyczne, ale to prawda. W M.A.S,H,-u, tzn. czasami w jednym odcinku znajduje się tyle dobrych, wspaniałych dowcipów, gagów, humoru sytuacyjnego itd. itp. , że jeden odcienk czasami ma się wrażenie, że wystarczyłby na scenariusz kilku kabaretów, które w naszych czasach również "zeszły na psy", bo co to za czasy, gdzie opowiada się nieśmieszny dowcip, lub historię, ale gdy opowiadający przeklnie, to nagle wszyscy wpadają w śmiech. To może w ogóle niech pominą calą opowieść skoro puentą są i tak "ku ...wy". Ale nie o tym miała być mowa. To co z humoru najbardziej uwielbiam w tym serialu, to pojedynki na wyzwiska, kto oglądał wiadomo, kto komu ubliża. :) Moimi ulubionymi postaciami są Hawkeye Pierce oraz Radar, z którym się również uosabiam, moze to właśnie dlatego. :) Także jestem niskiego wzrostu, by nie powiedzieć mały i zwykle od znajomych jeśli słyszę jakieś żartobliwe czy sarkastyczno-żartobliwe uwagi, to właśnie w tym kierunku.

użytkownik usunięty
Gregorious

Właśnie ostatnio oglądałam kilera no i oczywiście wszyscy się śmiali jak ktoś przeklął, a na jakimś jagy, sytuacji tylko ja. Dziwne uczucie.

ocenił(a) serial na 10
Gregorious

Trochę przesadziłeś z tymi kabaretami ;) Nie mamy wcale takich złych w Polsce. Akurat to jedyna na co nie mogę narzekać. A jeśli chodzi o Kilera - to bardzo dobra polska komedia. Świetna rola Pazury. Uwielbiam go. I wracając do MASH - tam humor jest wyrafinowany, czasem nawet specyficzny. Należy dodać, że to nie tylko komedia - ale też momentami dramat, z przesłaniem i morałem. Tak więc jest czymś więcej niż głupawe komedie, więc też stoi klasę wyżej, i nie wiem, czy można coś do niego porównać, bo wszystko jest z góry skazane na porażkę.
Ja chcę to oglądać!

ocenił(a) serial na 10
Przemek_92_

Oczywiście, ze M.A.S.H. to nie tylko komedia, ale i dramat, a takze łączy kilka innych gatunków filmowych, ale to zależnie od odcinka. A co do dramatu, to już w zamysle miał to być dramat po przez satyryczny obraz tego szpitala. Wstępnie w serialu nie miało być słyszanych żadnych podkładanych śmiechów publiczności, niestety producenci naciskali i tylko w sali operacyjnej mamy zachowaną strefę ciszy.

użytkownik usunięty
Gregorious

Jeszcze jeden serial lubię. Wojenny. Allo, allo

użytkownik usunięty
Przemek_92_

Polecem kabaret potem/hrabi.

ocenił(a) serial na 10

No wiadomo - Hrabi rządzi. Ostatnio świetny skecz ich produkcji widziałem, gdy podszywali się pod przeciwne płcie. Bez jakichś głupich przebieranek. Tylko werbalnie udawali. Warto zobaczyć!

użytkownik usunięty
Przemek_92_

Są tacy...inni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones