PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 186
ocen
7,8 10 1 34186
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

Love

ocenił(a) serial na 10

jakiś durny skazany na śmierć wyprzedza masha a gówniane dragon bal Aly MaCbel

ocenił(a) serial na 9
Kileeer

Bo lepiej patrzeć na pogmatwaną i nierealną pseudo - intrygę, niż na obraz napisany przez życie i fenomenalne połączenie śmiechu i ludzkiej determinacji oraz empatii. Ale każdy ogląda to co lubi, więc co do rankingu, trzeba to po prostu traktować z przymrużeniem oka.

ocenił(a) serial na 10
NommaD79

masz racje

ocenił(a) serial na 10
NommaD79

I to z dużym:)

ocenił(a) serial na 10
Kileeer

Masz to mój ulubiony serial, ale Dragon Ball to klasyk wśród anime, który ma podobny status w japońskiej animacji jak mash wśród seriali, to że czegoś nie lubiecie nie znaczy, że to gówno, poza tym umniejszanie fanom czegoś odmiennego nie świadczy o wysokiej inteligencji i empatii.

AnitaBlake

Nie ma lepszejszego serialu od MASHa jak dla mnie. Ranking cóż, raczej jako zabawę bym to traktował:) Pozdr dla wszystkich fanów MASHa:)

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

TO jest legenda wśród anime ale ten gatunek jest ostatni na liście . Moim i pewnej części społeczeństwa. :)

Kileeer

No cóż o gustach się podobno nie dyskutuję. Uwielbiam MASH pomimo upływu czasu. Wszyscy wielbiciele tego serialu mają jedną wspólną cechę poczucie humoru i tyle. A to że ranking mówi inaczej... Kogo to tak naprawdę obchodzi. Doda też jest numero uno. Świadczy to tylko o tym co ludzi przyciąga i jakie mamy społeczeństwo.

ocenił(a) serial na 10
JackTorrance_

To oczywiste, że MASH będzie na liście niżej od wspomnianych seriali, to raczej wyrafinowana rozrywka w odniesieniu do seriali produkowanych współcześnie. Oczywiście nie wspominam tych polskich, które w ociekają głupotą i niedopracowaniem od strony producenckiej. Z niecierpliwością czekam na jutro, gdzie o 17:00 Charlie five o'clock da popis!

Kileeer

Powiem ci tak wg mnie Mash to słaby serial ,ale jednak lubie go czasami obejrzeć ma fajny klimat i przewineło się przez niego kilka sław min.Leslie Nielsen.

ocenił(a) serial na 10
Kileeer

uwielbiam wprost ten serial, jak z bajek "Kapitana Jastrzębia". Może dlatego, że jako osoba urodzona w latach 80- tych jestem na nim wychowana i od dziecka go oglądałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones