PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724137}

Młody papież

The Young Pope
8,1 59 793
oceny
8,1 10 1 59793
8,5 25
ocen krytyków
Młody papież
powrót do forum serialu Młody papież

No i jak tam wrażenia? Mi się podoba. Zaintrygował mnie mocno ten serial. Zobaczymy jak się rozwinie :)

spielberg552

Jak dla mnie zaskakująco nudny i przekombinowany. Rola Jude Lawa przeszarżowana i irytująca. Po Sorrentino spodziewałem się więcej.

ocenił(a) serial na 9
spielberg552

serial jest kapitalny, ale nie dla wszystkich, nie każdemu się spodoba i uzna właśnie że to flaki z olejem. Raz padam ze smiechu ,za chwile jestem przerażony a za chwile sceny pełne powagi i przemyśleń, niesamowity... dla mnie jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tego roku.

quub0

Mi też sie podoba, ale szczegolnie poczatek rozwalił :D

ocenił(a) serial na 9
quub0

Mi także serial przypadł do gustu - szczerze powiedziawszy, nawet się nie spodziewałam. Bałam się, że będzie mocno wiało nudą, ale na szczęście myliłam się. Jest kameralnie i niespiesznie, ale nigdy nudno. Bardzo podoba mi się to, że Belardo jest taki nieokreślony - nie wiadomo, co w nim siedzi, jaki jest naprawdę, sporo pozostaje w sferze domysłu. Na plus postaci kardynałów i zagadkowa siostra Mary. Ja śmiałam się na scenie, gdzie papież, Sekretarz Stanu i pani od spraw wizerunkowych kończyli rozmowę o talerzach z wizerunkiem nowego papieża (po wcześniejszym użyciu słowa "dobrze" we wszystkich wariantach) i ten bezcenny dialog - "gdzie poszedł papież?", "pewnie po strzelbę" - no cudo! Piątku, przybywaj!

ocenił(a) serial na 9
neau

Oj tak.. dialogi są genialne, postacie nie są ani czarne ani białe, właściwie nic nie jest przewidywalne, takie house od cards tylko ze poziom serialu to półka wyżej, szkoda ze tylko 10odcinków :(

ocenił(a) serial na 9
quub0

Właśnie też mi przeszło przez myśl, że to trochę bardziej wysublimowane "House of Cards". Ciężko w sumie ocenić po dwóch odcinkach, ale na razie tak to wygląda, bo w HoC wszystko jest podane wprost. Poza tym główny bohater - jaki Frank jest, każdy widzi, a Lenny - jak sam powiedział - jest sprzecznością.
Szkoda, że to tylko 10 odcinków, szybko zleci, skoro puszczane są po 2, ale już zapowiedziano drugi sezon (!), więc ciekawe, z jakim cliffhangerem twórcy nas zostawią.

ocenił(a) serial na 6
spielberg552

Niestety mam wrażenie że od 2 odcinka jest tylko gorzej. Scenarzystom chyba szybko skończyły się pomysły jak dalej ciągnąć serial. Niektóre sceny, szczególnie te z Ester są niedorzeczne

mblaszczyk

Ja 3 odcinka nie dooglądałem. Słabo...
Myślałem, że bedzie lepsze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones