PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724137}

Młody papież

The Young Pope
8,1 59 793
oceny
8,1 10 1 59793
8,5 25
ocen krytyków
Młody papież
powrót do forum serialu Młody papież

Pragnę zauważyć, że Pius XII był papieżem w okresie II WŚ. Papież, o którym opowiada serial, to Pius XIII. Sugeruję poprawić.

ocenił(a) serial na 7
Discort

Mylisz się, jeżeli mowa jest o tym, czyje imię przyjął papież, to mowa jest o Piusie XII. Jeżeli chcesz powiedzieć, jakie przyjął imię, to Pius XIII. Dla przykładu: kardynał Bergoglio przyjął imię Franciszek, a nie Franciszka, ponieważ wcześniej żadnego Franciszka nie było. Lenny przyjął imię Piusa XII, czyli jest Piusem XIII.

sliwek1992

Logika termosu, ale jakoś nie mam ochoty na dyskusję. Wychodzi na to, że Wojtyła przyjął imię Jana Pawła I.

Discort

Dokładnie

Discort

A tak w ogóle to wychodzi na to, że Wojtyła (jako i wprzódy signore Luciani) przyjęli byli imion mojego brata... :o)

metropolis

sorry: imiona...

metropolis

No, fejm is fejm :)

ocenił(a) serial na 7
Discort

to widocznie termos ma wyżej rozwiniętą logikę niż ty. Co ja poradzę, że nie przyswajasz bardziej skomplikowanie ułożonych myśli. I nie, Wojtyła nie przyjął imienia niczyjego losowego brata, bo to chodzi o kontynuowanie polityki papieża o tym samym imieniu. Jaśniej już nie można, skończcie się błaźnić.

sliwek1992

Jak pisałem, na dyskusję ochoty nie mam, bo szkoda czasu. Tyle tylko, że dziwnym trafem poprawili to w opisie, więc proponuję im teraz wyłożyć swoją pokrętną wyższą logikę i namówić do powrócenia do poprzedniego zapisu.

sliwek1992

Kolejny chory na swoją rację :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones