PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656344}

Męska robota

Men at Work
7,2 4 910
ocen
7,2 10 1 4910
Męska robota
powrót do forum serialu Męska robota

Moim zdaniem ten serial totalnie zasługuje na większą oglądalność.

niestety ost. odcinki nie były porywające

A ja mam nadzieje, że będzie 4 sezon kocham ten serial <3

użytkownik usunięty
Dagmara15

Danny Masterson napisał na twitterze, że serial poleciał.

ocenił(a) serial na 8

Wielka szkoda. Serial nie wnosi nic nowego, ale jest znacznie lepszy od wielu tytułów m.in Big Bang Theory. Men at Work przynajmniej śmieszył :)

AzoriuSS

Nie bluźnij bracie :P TBBT to rewelacyjny serial, MaW jest także super ale nie śmieszy aż tak bardzo

ocenił(a) serial na 8
Nozix

big bang przestał mnie śmieszyć po dwóch sezonach. Znacznie lepszy w podobnej tematyce jest "Silicon Valley". Polecam obejrzeć.

ocenił(a) serial na 7
AzoriuSS

Nie chwal dnia przed zachodem słońca.

ocenił(a) serial na 10
AzoriuSS

To oczywiste, że TBBT jest dużo śmieszniejszy niż MaW, ale ten serial też jest bardzo fajny :)

Nozix

Na nowe odcinki MaW czekalem zawsze z niecierpliwoscia z tygodnia na tydzien, tak jak teraz na NewGirl, gdzie BBT ogladam jak nie ma nic innego.

Moze to dla tego ze serial ma juz tyle sezonow, ale coraz bardziej mam wrazenie ze nic sie nie dzieje, a zarty w BBT jedynie dotyczna cech postaci (Shelodon nie rozumie sarkazmu, Penny jest niewyksztalcona, Raj zle postepuje z kobietami itp) przez co staja sie powtarzalne.

ocenił(a) serial na 7
AzoriuSS

No to żeś pojechał...

ocenił(a) serial na 9
AzoriuSS

zgadzam się z Tobą!

ocenił(a) serial na 7
AzoriuSS

Teoria wielkiego podrywu bije na łeb każdy serial na CC,nie mów że on cię nie śmieszy. ;D

zdecydowanie zasluguje

ocenił(a) serial na 7

Zgadzam się,mnie zastanawia czemu na żadnym programie komediowym nie puszczają już tego serialu ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones