PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 454
oceny
7,9 10 1 36454
7,7 14
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

Wchodzę sobie na stronkę z serialami a tu taka niespodzianka. To się nazywa dobry dzień, pozostaje poczekać na napisy. Tylko 2 odcinki? Wie ktoś coś dokładniej?

ocenił(a) serial na 10
mitrus80

Napisy są już dostępne na opensubtitles.

ocenił(a) serial na 9
marcossek

Tylko 2 odcinki zostawię sobie na niedzielę, ale dzięki za info.

mitrus80

Właśnie, mnie smuci, że to tylko dwa odcinki będą. Jestem po pierwszym z nich i dla mnie to mało!

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

Dlatego właśnie chcę znaleźć sobie chwilę czasu żeby delektować się tym dodatkiem, ten serial naprawdę jest jednym z najbardziej klimatycznych, aż szkoda go zaczynać żeby go nie skończyć ;-)

mitrus80

Na HBO GO jest z lektorem. Wszystkie sezony

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Oj tak. Ja miałam to samo, bo nie wiedziałam że będzie 4 sezon. No serial jak i wcześniej genialny. Mam tylko nadzieję, że jednak Alice Morgan żyje i jednak ją zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 10
monczi83

Ciekawie to rozwiązali, choć o 5 sezonie na razie cicho (4 miał być ostatnim).

Spoiiler!

Sam fakt że na FB i TT dodają zdjęcia z Alice może sugerować że są umówieni na 5 sezon(oby!). Byleby tylko się nie okazało że ta nowa dziołcha to Alice po operacjach plastycznych (takie opinie się pojawią na FB) - nie wybaczyłbym..!

użytkownik usunięty
Kovalem

A może zamiast piątego sezonu pokuszą się na ten pełnometrażowy film, o który mowa już od dłuższego czasu. Tak czy inaczej mam nadzieję, że jeśli coś dojdzie do skutku, to Alice też się pojawi. Chociaż nowy sezon sam w sobie był dobry, to byłam rozczarowana jej nieobecnością, bo jest równie interesującą postacią co główny bohater.

ocenił(a) serial na 10

Film mieli robić ale przed wydarzeniami z serialu. Ostatnia scena filmu miała być zarazem pierwszą sceną w serialu - takie przynajmniej mieli kiedyś plany.
Może coś im się zmieniło - dla mnie to niedokończony wątek z Alice bo nie ma 100% pewności czy nie żyje.. NA FB na profilu BBC jest zdjęcie i widnieje tam Alice jako zaginiona..

Może ogłoszą coś w nowym roku, miejmy nadzieję.

ocenił(a) serial na 9
Kovalem

Z tego co wiem to Alice gra w innym serialu, jakiś dramat http://www.filmweb.pl/serial/The+Affair-2014-680676 więc wątpię żeby miała czas. Sprawa jest otwarta, ale mi jej brak nie przeszkadza, obejrzałem przed chwilą 4x01 stwierdzam że ten serial nic nie stracił na swojej wyjątkowości i jeszcze ta niepowtarzalna czołówka z Massive Attack. Pięknie!

Kovalem

To 4 sezon ma tylko 2 odcinki????

ocenił(a) serial na 10
MarinFrist

Niestety..

Kovalem

Co za bezsens. No to z tym sezonem przegięli...

ocenił(a) serial na 8
Kovalem

Serio??? To nawet trudno to nazwać sezonem 4. Ktoś może dotarł do oficjalnej informacji jaki był tego sens? O co chodzi z tymi 2 odcinkami,które nie rozwiązują niczego i są urwanym wątkiem (a nawet 2)

ocenił(a) serial na 10
macrac1068

Też nie rozumiem zbyt 4 "sezonu" - czy raczej 2 lipnych odcinków.
To pokazuje jak wiele Lutherowi dawała Alice Morgan - jak jej zabrakło to już praktycznie wszystko się posypało..

Nie wiem kiedy się dowiedzieli że Ruth nie zagra w 4 sezonie. Mogli poczekać na Nią i wtedy wyjaśnić co z ich przyszłością - lub najlepiej zostawić ostatnią scenę z 3 sezonu (dla mnie idealne zakończenie).
Połakomili się i wyszła klapa..

Ciekawe czy nakręcą film - bo mieli zrobić o wydarzeniach przed serialem + ostatnia scena filmu to zarazem pierwsza w serialu.

Kovalem

Cenie sobie czas i nie mam zamiaru oglądać wszystkich sezonów żeby się przekonać że coś było słabe.
Jaki waszym zdaniem jest najlepszy sezon?(a najlepiej odcinek - obejrze jeden czy dwa i zobacze czy będe poświęcał 20 godzin na cały serial)

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Tyle otwartych furtek, na co najmniej jeszcze jeden sezon i film. Luther i Alice to jedna z najlepszych par serialowych. Nie powinni zarzynać kury znoszącej złote jajka. Ja z chęcią poczekam na kolejne odcinki, mimo, że te ostatnie to niedosyt i zawód postacią Megan.

mitrus80

Cenie sobie czas i nie mam zamiaru oglądać wszystkich sezonów żeby się przekonać że coś było słabe.
Jaki waszym zdaniem jest najlepszy sezon?(a najlepiej odcinek - obejrze jeden czy dwa i zobacze czy będe poświęcał 20 godzin na cały serial)

ocenił(a) serial na 9
BartasBartas

obejrzyj po prostu pierwszy odcinek obojętnie którego sezonu, jak ci nie przypasi to daj sobie spokój i tyle...

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Pięć pierwszych miażdży ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones