Loki (2021-2023)
Loki: Sezon 2 Loki sezon 2, odcinek 6
odcinek Loki (2021-2023)

Doniosła misja

Glorious Purpose 59m
9,1 1 367
ocen
9,1 10 1 1367
Loki
powrót do forum s2e6

No nie spodziewałem się takiego zakończenia

Zacate

Kto najszybciej omawia na Youtube odcinki Lokiego?
Zerkam na KochamKino i JustCulture, ale pewnie w ciągu dnia coś dodadzą dopiero...
Jest ktoś, kto na świeżo, tuż po premierze odcinki omawiał?

ocenił(a) serial na 10
awers1

Bez urazy, ale Internet trochę odmóżdża ludzi. Po co oglądać serial skoro ktoś Ci ma go tłumaczyć? Wszystko zostało w nim powiedziane, a to co nie pozostaje w domysłach. Nikt Cię tu nie oświeci bardziej :)

ocenił(a) serial na 7
awers1

„Ponarzekajmy o filmach” na YouTube

ocenił(a) serial na 10
Zacate

No ja też kurde no.

ocenił(a) serial na 8
Zacate

Chyba jak każdy i za to kochamy ten serial. Odcinek i całość SZTOS !! Oczywiście mam 100000 pytań, dlatego mam nadzieję, że ktoś sensownie to omówi, zwłaszcza gdzie wszedł Loki przez szczeline. Zakładam, że jakiegoś miejsca splatającego multiwersum i jednocześnie będącego poza czasem, zabierając ze sobą wszystkie odgałęzienia, dając TVA czas na unicestwienie najwcześniejszej wersji Tego który Trwa, lub może tylko dopilnowania aby nie dostał AOC. Czekamy... ale jest pięknie na przyszłość MCU!

neon2011

Wiadomym jest, że poniesie porażkę i wojna o multiwersum będzie mieć miejsce. A Loki jest tam gdzie dawna forteca He Who Remains

ocenił(a) serial na 8
neon2011

Przecież wiadomo jest że Loki na końcu odcinka jest w miejscu gdzie przebywał He Who Remains

ocenił(a) serial na 10
neon2011

Loki stworzył Yggdrasil - drzewo z mitologii nordyckiej na którym opiera się cały wszechświat.

Zacate

Świetne zakończenie. Loki królem wszystkiego. Jego moc jest źródłem dla każdego multiversum .


Nie zdziwię się jak nie pociągnął już historii dalej.

Iza_Kluba

Któryś z twórców powiedział, że "Loki jako serial dobiegł końca, ale dla tej postaci są jeszcze historie do opowiedzenia", ale wiadomo, to zależy od góry w Marvelu.

ocenił(a) serial na 10
Iza_Kluba

Historia na pewno będzie dalej w Avengers The Kang Dynasty. Na kolejny sezon już chyba małe szanse, raczej nie przed Avengersami.

Zacate

Na końcu Thor (2011) było to drzewo, Yggdrasil, łączy 9 sfer egzystencji, kosmiczna oś łącząca królestwa i symbolizująca powiązania wszystkich rzeczy ( wg świata Marvela)

ocenił(a) serial na 7
zimin1987

Pomostem między serialem Loki a nowymi filmami Avengers będzie jedyny film od Marvela w 2024 czyli Deadpool 3. Napewno zobaczymy w nim jak TVA tworzy multiwersalną drużynę Avengres do walki z dynastią Kanga.

Marcin5800

Też o tym pomyślałem

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Były takie pogłoski, nie wiadomo czy tak będzie, ale na pewno będzie multiwersum w Deadpoolu, bo będzie musiał się dostać do głównego świata.

Marcin5800

W 2024 ma być tylko jeden film od Marvela? Trochę smutno szczerze mówiąc. Ten rok był słaby a kolejny wyglada jeszcze gorzej.

ocenił(a) serial na 10
j_b_fw

2024 to będzie ogólnie posucha, bo wszystko opóźnione przez strajki. Ale na szczęście i aktorzy i scenarzyści wywalczyli swoje.

ocenił(a) serial na 8
zimin1987

I to jest info. Dzięki !

ocenił(a) serial na 7
neon2011

TVA, Mobius i Panna Minutka są oficjalnie potwierdzeni w Deadpool 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones