PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742527}

Limitless

7,3 16 383
oceny
7,3 10 1 16383
Limitless
powrót do forum serialu Limitless

W zasadzie serial mógłby się zamknąć w 6 odcinkach. Większość z nich to w zasadzie to samo: jakaś sprawa, zażycie NZT, rozwiązanie. Jedynym spoiwem łączącym poszczególne odcinki jest wątek senatora Morry, który jak się domyślam został ucięty na końcu i będzie już kontynuowany tylko wątek Sandsa. Troszkę absurdów by się też znalazło. Ogólnie znośny i dość ciekawy, ale za dużo podobnych sobie odcinków i brak solidniejszego motywu przewodniego.

ocenił(a) serial na 5
cichykuba

Dokładnie, zgadzam się z Tobą.
Nie wiem czym tu się wszyscy wyżej zachwycają :P
Jak dla mnie film Jestem Bogiem był lepszy i nie potrzeba było tworzyć jeszcze podobnego serialu :D

cichykuba

No to przecież ma kilka odcinków, o co ci chodzi?

ocenił(a) serial na 6
ziutek11113

22 to jest kilka ????

ocenił(a) serial na 9
cichykuba

Nie mogę się nie zgodzić, sam przestałem oglądać koło 11 odcinka bo strasznie się to dłużyło. Po jakimś czasie serial dostał jednak drugą szansę, w pełni zasłużoną jak się później okazuje... Finałowe odcinki bardzo odbiegają od tego co dostajemy na początku. Warto spróbować :)

ocenił(a) serial na 5
cichykuba

Lipa, dojechałem do 6-stego odcinka i podarowałem sobie odrobinę luksusu zaprzestając dalszego męczenia się z tym serialem ...

ocenił(a) serial na 5
cichykuba

Widzę, że nie tylko mnie znudziło to naśladownictwo "Kryminalnych zagadek San Fransisco". Do tego jak widziałem jak gościu po NTZ wpada na rzeczy, na które fedzie powinni wpaść po podstawowym przeszkoleniu to już było za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones