PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=410737}

Liar Game

8,0 543
oceny
8,0 10 1 543
Liar Game
powrót do forum serialu Liar Game

Oglądnąłem wszystkie odcinki. Fabułą świetna, barwne zapadające w pamięci postacie no i
oczywiście geniusz głównego bohatera. Uwielbiam zagadki i łamigłówki więc także musiałem ruszyć
głową w tym serialu co mi się bardzo podobało. Główny Bohater nadzwyczaj inteligentny będący
zawsze kilka kroków przed bohaterami, poznawanie jego schematów myślenia sprawiało mi wiele
radości.
Sam chciałbym wziąć udział w takim programie : )
No i zbliżamy się do największego problemu tego filmu czyli bohaterki. Jest ona typową oklepaną i
banalną damą w opałach. Serial próbował powiedzieć nam że jest ona zbyt szczera nie ona jest po
prostu zbyt naiwna i głupia ze szczerością nie ma to nic wspólnego. Im dłużej się jej słucha i śledzi jej
poczynienia tym bardziej irytuje ona widzów. Jak na kogoś kto zrobił taki fajny serial z fajnymi
postaciami aż dziw bierze że stworzył tak prymitywną i płytką bohaterkę.
Mimo wszystko polecam oglądnąć i uruchomić swoje własne szare komórki : )

ocenił(a) serial na 9
falcon_6

gdzie to obejrzałeś z polskimi napisami? xd

ocenił(a) serial na 8
Raiton

Jest na cho-mikuj jak będę miał czas to być moze wrzucę to na daily motion albo sib net. Bo mam to na kompie a nigdzie online faktycznie tego nie ma

ocenił(a) serial na 9
falcon_6

Na drama-online pl jest no ale jakość dupna, w niektórych odcinkach ledwo co napisy widać

ocenił(a) serial na 8
Raiton

Wrzuciłem wszystkie odcinki w dobrej jakości na YT " Liar Game odcinek 01 (Napisy PL) "

ocenił(a) serial na 9
falcon_6

No w bardzo dobrej jakości, aż 360p

ocenił(a) serial na 8
Raiton

Lepszej jakości nie znajdziesz bo serial powstał przed epoką HD, jakość DVDrip.

ocenił(a) serial na 9
falcon_6

480p bez problemu znajdziesz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
falcon_6

Panie, pobrałeś odcinek z drama-online i wrzuciłeś na yt(tak, w tej samej jakości) i mówisz, że lepszej jakości nei znajdę? oO

Raiton

To jak bez problemu się znajdzie, to idź sam znajdź i sobie obejrzyj (albo wyświadcz Światu przysługę i wrzuć je gdzieś) w tej lepszej jakości! Kurczę, same narzekania, a to że napisów nie widać, a to później że 'tylko' 360p. Czy wszystko musi być w HD?! Sama oglądałam serial na drama-online i nie ma tragedii. Obraz jest ok, pikselozy brak, a co do napisów, to tylko w jednym odcinku schrzanili sprawę tak że ledwo było je widać, w całej reszcie jest ok. Grunt że w ogóle są tłumaczenia, ale niektórym nie dogodzisz.

ocenił(a) serial na 9
Majka7_Fire

Naucz się czytać ze zrozumieniem, dawno już to obejrzałem a, że ty lubisz oglądać gówna w 360p na tym swoim 20calowym monitorku to już nie mi oceniać.

Raiton

Haha, po co te nerwy? To że to obejrzałeś widzę choćby po ocenie... skomentowałam tylko Twoje wylewanie żalów na forum. Cóż, jeśli chodziło o współczucie, to jesteśmy z tobą.

ocenił(a) serial na 6
falcon_6

Jeśli to się podobało, to polecam koreański show "The Genius", dużo ciekawszych zadań, łamigówek, intryg i śmiechu.
Oczywiście nie jest to żaden serial, tylko prawdziwy "turniej', w którym na zwyzcięzce czeka pokaźna nagroda - jak dla mnie bez porównania lepsze.

Z anime w podobnych klimatach : "Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones