PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832286}

Lepsi niż my

Luchshe, chem lyudi
7,4 4 169
ocen
7,4 10 1 4169
Lepsi niż my
powrót do forum serialu Lepsi niż my

Uwielbiam Rosyjskie produkcje, najlepiej takie mniej budżetowe, gdzie naklad finansowy jest nie za wysoki a miedzy biedą bochaterow i ich tragizmem przewijaja sie mądrości prostego człowieka. Nie bogactwo, piekne auta i wspanialy swiat, a prosty surowy, wrecz przytlaczający swiat jest tak prawdziwy ze mozna w niego uwierzyć. Nie mowie o tym filmie ;)

Cezarygon

Polski język też może być piękny, ale trzeba włożyć odrobinę wysiłku by go nie oszpecać takimi słowami jak "bochaterów".

per333

Masz racje, piszac szybko na tel, popelniamy błędy, ktorych niestety nie mozna poprawić, brak edycji. Jesli to Ci przedzkadza by wylapac sens mojej wypowiedzi, to mi przykro. Nic juz z tym nie zrobie, nie poprawie. Ps: nie szkoda Ci czasu by wchodzic i zwaracac innym uwage na bledy?

ocenił(a) serial na 7
Cezarygon

Nie ma co karmić trolla. Dużo tu takich na filmwebie ą ę co to nie oni. Ja z kolei bardzo bym prosił o polecenie Ciebie ciekawych produkcji z Rosji. :D pozdro. Rosyjski tez mi sie podoba

balldur

Avanpost, Blackout, Sputnik, Czarna wołga, Na igre, Jesteśmy z przyszłości

dezertx

Racja, Avanpost też mi się bardzo podobał.Pozostałych nie widziałem, zobaczę z ochotą, tak więc dzięki.

dezertx

a dasz link jakiś do Blackout bo nie wiem o który chodzi? bo jedyny co znajduje to właśnie Avanpost

romek_krakow

pomyliłem się pisząc - tak to ten sam film. Miałem pewnie na myśli "Przyciąganie" a podałem dwa razy nazwę tego samego filmu XD

balldur

Polecam
Straż nocna i
Straż dzienna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones