PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769408}

Legion

7,8 24 230
ocen
7,8 10 1 24230
8,2 13
ocen krytyków
Legion
powrót do forum serialu Legion

Scena w 7 odcinku jest jedną z najlepszych scen jakie kiedykolwiek powstały! I ta świerszczykowa piosenka :D Uwielbiam ten serial! Rewelacyjny odcinek!

ocenił(a) serial na 9
ZGR

Właśnie dlatego ten serial jest taki dobry. Ciekawe i niebanalne pomysły, świetna fabuła i ta klimatyczna muzyka. Szkoda, że już za dwa dni ostatni odcinek.

ocenił(a) serial na 10
jp2

Oj wielka, wielka szkoda. Coś czuje, że zakończenie to będzie coś pięknego. Wszystko w tym serialu jest dopieszczone, dopracowane nie ma w nim bzdur które rażą po głowie jak w Incepcji. Scena z ''tablicą'', ''świerszcze'', wygląd ''potwora'', scena z ''napisami'' w odcinku 7. Odcinek nr 1 jako wstęp no i jak wspomniałeś ta muzyka. Wszystko jest niesamowicie oryginalne, niepowtarzalne i co najważniejsze wciąga! Dawno nie widziałem czegoś co tak bardzo wyróżnia się na tle innych produkcji. Może być to dzieło kultowe.

ocenił(a) serial na 9
ZGR

Nie kraczmy przed finałem, ale coś czuje, że nie można tej produkcji spartolić! Co najważniejsze jest potwierdzony drugi sezon :) (jeśli dobrze pamiętam).

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

Pamiętaj jak czarny kot przebiegnie Ci drogę to nie znaczy, że będziesz miała pecha to znaczy, że kot gdzieś idzie :P Dlatego możemy z pełnym przekonaniem mówić: finał będzie rewelacyjny!! :D Musi być drugi sezon nie widzę innej opcji. :)

ocenił(a) serial na 9
ZGR

Akurat do kotów to ja nic nie mam nawet te czarne z lubością głaszczę :)

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

Nie da się ukryć :P

ocenił(a) serial na 9
ZGR

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones