PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803157}
5,8 789
ocen
5,8 10 1 789
Leśniczówka
powrót do forum serialu Leśniczówka

Serial jak serial nie będę go oceniał . Chcę jednak napisać o tym jak zle przedstawiana jest praca leśnika w tv i to praktycznie czy to film serial czy jakiś reportaż . Pracuje w zawodzie ponad 20 lat . Ludzie z kłusownictwem to mam tyle wspólnego co zgłoszenie faktu do koła łowieckiego dzierżawiącego obwód od Lasów Państwowych oraz powiadomieniu straży leśnej i to wszystko ,wprawdzie nie jestem myśliwym jednak koledzy leśnicy myśliwi też za specjalnie nie biegają za kłusownikami tylko działają tak jak wyżej opisałem , a już na pewno nikt nie biega nocą po lesie po usłyszeniu strzału. Więc co ja robię w tym lesie jednym słowem dbam o ten las hoduję go ,pielęgnuje , ochraniam przed szkodliwymi owadami czynnikami i głupotą ludzką , na samym końcu pozyskuję materiał drzewny z , którego są pieniądze na czynności ,które wcześniej wymieniłem no i oczywiście na wynagrodzenie , Szkoda , że my leśnicy postrzegani jesteśmy przez media itp. jako biegające ludki leśne z flintą za zwierzyną ,szkoda że nie ukazują prawdziwej pasji jaką czerpiemy z zawodu obcując i dbając o przyrodę .Liczyłem trochę ,że "Leśniczówka" to może trochę zmieni jednak się przeliczyłem powiela schematy z przeszłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones