PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473491}
7,9 279
ocen
7,9 10 1 279
Last Friends
powrót do forum serialu Last Friends

Happy End?

użytkownik usunięty

Mam wielką nadzieję, że seria zakończy się w miarę szczęśliwie. Póki co wszystko wskazuje na coś innego... :/

ocenił(a) serial na 10

Także mam taką nadzieję, ale nie liczę na to. Japońskie dramy mają to do siebie, że raczej rzadko miewają dobre zakończenia. Przynajmniej z tych, które do tej pory widziałam.
Mimo wszystko, to jedna z lepszych, jakie widziałam :)

ocenił(a) serial na 7
susetta

To dosyć dziwne, bo wszystkie japońskie dramy jakie dotychczas obejrzałam (tak około 20) miały sczęśliwe zakończenie, a przynajmniej takie w miarę szczęśliwe, bo kilka miało dziwne zakończenie, taki brak rozwiązania. Tylko jedna kończy się nieszczęśliwie (można tak powiedzieć) i jest to "1 litre of tears".

Co do tematu to wydaje mi się, że zakończenie będzie jakieś tragiczne, ale tylko mam takie wrażenie i mam jednak nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Zaczęłam oglądać tą dramę ze względu na Ryou, ale teraz... Takeru rulez:)
PS. Ryo jest tak przekonujący, że aż przerażający w swojej roli

Margotka

Też mam nadzieję na dobre zakończenie.. ale po każdym odcinku przypomina mi się pierwszy i mam trochę złe przeczucia.. oby się nie sprawdziły :x

Cholera, nie wiem kim jest Ryou prywatnie, ale jako Souske go wręcz nienawidzę xD" Takeru to świetna postać, Eri ma lekko irytujący głos, do postaci Ruki jakoś nie mogę się przekonać, na temat Ogury raczej nie mam zdania, a Michiru jest taką biedną zabłąkaną owieczką pośród całego tego bajzlu.. Ogólnie całość jest niesamowicie wciągająca ;)

Silence_

Na pewno zakończy się tragedią, zresztą sama Michiru mówi o tym na początku 1go odcinka. Pytanie tylko, czyja tragedia (ja już 'podglądnęłam' 10 ep i niestety obawiam się, że już wiem).

Jak można mówić, że się nienawidzi kogoś, bo gra taką postać? Ja zawsze staram się zrozumieć, dlaczego ktoś tak postępuje. Sosuke nie jest jednoznaczną postacią, raczej tragiczną i dlatego nie zasługuje na potępienie, bo kieruje się dobrymi intencjami, tylko jego działania na to nie wskazują. Rani kogoś w imię dobra, trochę to zagmatwane.
Szczerze mówiąc, to pierwsza drama tego typu, poruszająca poważne problemy i pokazująca je. Potencjał był ogromny, twórcy to wszystko trochę 'spłycili', szkoda, że niektóre wątki poprowadzili słabo (np. właśnie Sosuke - Michiru, te ich dialogi). Wielkim minusem całej dramy jest główna bohaterka, Masami jest zbyt kiepską aktorką, by opierać na jej barkach cały ciężar, cieszę się, że Eita i Juri grają świetnie i chociaż poziom aktorski wyrównuje się ;D

ocenił(a) serial na 7
lady_akira

taak, mnie też się wydaje, że większość wątków jest tu średnio na jeża poprowadzona. ale skusiłam się na tę dramę ze względu na juri, po prostu ją ubóstwiam :D

co do postaci sousuke, to powiem szczerze, że momentami naprawdę czuję do niego sympatię D: nie słucham NEWS ani któregokolwiek zespołu z johnny's entertaiment, ponieważ taka muzyka nie jest za bardzo w moim guście, i średnio podoba mi się pomysł umieszczania 'na siłę' w dramach gwiazdeczek z tych zespołów, ale co do Ryo to się przyczepić nie mogę, myślę, że zagrał naprawdę bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 8
lady_akira

rani w imię dobra?? kieruje się dobrymi intencjami?? dla mnie żadne przeżycia czy nawet winy drugiej osoby nie usprawiedliwiają bicia...szczególnie jeśli to silniejszy bije słabszego bo słabszy nie ma możliwości by się obronić. Przez prawie cała serię jak go widziałam to się odruchowo krzywiłam, powiem nawet, żę to jak skończył mnie nawet ucieszyło...szkoda mi tylko było Michiru bo sie o to obwiniała.

Bardzo mi się podobało. Oglądałam to tylko dla Sosuke i się nie zawiodłam na nim :) zagrał naprawde rewelacyjnie! Ogólnie troszkę denerwowała mnie Michiru, łojej jak ona mnie drażniła tym swoim uśmieszkiem :P
a co do reszty, spoko. Ogura i Eri trochę ubarwiali tą dramę. Ogólnie mam pozytywne wrażenia. Takeru też w porzo ;P

ocenił(a) serial na 10

ja bym bardzo chciała obejrzeć, ale... moglibyscie powiedziec skąd sciagacie te wszystkie japonskie produkcje? :P

ocenił(a) serial na 8
FrozenHeart91

Nie ściągamy. Są jednak one udostępnione na zagranicznych stronach np. mysjou lub polskich love drama czy jakoś tak. Poszukaj w sieci a znajdziesz :) Nie wiem czy akurat ta drama, ale inne na pewno też są na youtube.

ocenił(a) serial na 8
FrozenHeart91

--> FrozenHeart91 jeśli nadal poszukujesz stron z dramami to polecam:
http://hanakuor.webd.pl/forum/index.php?redir=1
http://www.kizuna.webd.pl/
http://www.showa.pl/
ewentualnie stronkę http://love-drama.pl/ na której też są umieszczone dramy:)

Czytam komentarze i nie wierzę że można lubić bardziej Sosuke niż Mitchiru zwłaszcza że ten typ to klasyczny przykład człowieka z zaburzeniami socjopatycznymi,krzywdził nie tylko tę dziewczynę ale i osoby z nią związane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones