PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604048}

Kumple

Skins
5,3 4 365
ocen
5,3 10 1 4365
Kumple
powrót do forum serialu Kumple

Wg mnie angielskie produkcje, czy to seriale czy filmy są najlepsze na świecie. Kocham to specyficzne angielskie poczucie humoru. Amerykanie ciągle próbują robić te seriale po swojemu, ale niestety im to nie wychodzi. Zniszczyli The IT Crowd, Skins i brakuje jeszcze tego, żeby wzięli się za Misfits.

Polly6961

jakie polecasz brytyjskie seriale?

natalien88

Jak już wyżej już napisałam: The IT Crowd, Skins, Misfits. Oczywiście Co Ludzie Powiedzą, Jaś Fasola i Benny Hill, bez dwóch zdań :) Luther, Dr Who... Jednak moim numero uno jest, było i być będzie Duma i Uprzedzenie, wspaniały miniserial, w którym się zakochałam, jak również w Colinie Firthu (nie wiem jak to dobrze odmienić) :D

Polly6961

luthera ogladam, Jas Fasola i Benny hilla uwielbiam; Kumpli zaczxelam dopiero ... dzieki wielkie

Polly6961

Ja z kolei bardzo nie lubię brytyjskich seriali, dlatego mam nadzieję, że wersja amerykańska bardziej mi się spodoba (kiedy w końcu znajdę czas, żeby do niej przysiąść...) ;)

lovepeacefreedom

Właśnie! I ten okropny brytyjski akcent ;p

ewitaaa13

Jak to znajomy Brytyjczyk powiedział 'nie ma czegoś takiego jak brytyjski akcent' i zawsze się wkurza jak ktoś tak mówi, bo to Brytyjczycy skolonizowali Amerykę i wyrobili akcent amerykański;p

katherina_jeromin

Nie liczy się to jak się zaczyna, ale to jak się kończy. :)

ocenił(a) serial na 3
katherina_jeromin

no bo tych akcentów w samej anglii jest ze dwadzieścia

lovepeacefreedom

po obejrzeniu serialu Utopia - zawsze się zmienia to podejście do brytyjskich produkcji

ocenił(a) serial na 1
Polly6961

dokładnie!

ocenił(a) serial na 1
Polly6961

To nie jest reguła, patrz: House of Cards czy Shameless.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones