Kumple
powrót do forum 7 sezonu

Nie uznaje sezonu siódmego! Naomi ma raka WTF? Effy jest jakaś dziwna, Cassie nie mówi WOW
ani nie spotkała Sida. Po prostu nie uznaje tego sezonu bo ich historie nie mogły tak się
zakończyć. Wolę myśleć, że Naomi i Emily zwiedziły Meksyk, Sid odnalazł Cassie a Effy no cóż
świruje :D Jedyne dobre to świadomość, że doktor Foster nie zabił Cooka :)

CzerwonyPazdziernik

Cassie spotkała Sida. Przynajmniej wydaje mi się, że go miała na myśli w rozmowie z Maddie.
A poza tym, cóż, w życiu nie bywa kolorowo, w Skinsach też nigdy nie było. Jeśli ktoś oczekiwał samych happy endów, to chyba zły serial ;).
Chociaż nie mówię, że 7 sezon jest dobry. Póki co odcinki Effy kiepskawe, Cassie lepsze. Choć wciąż ogląda mi się to przyjemniej niż przedramatyzowane sezony 4 i 6.

CzerwonyPazdziernik

A mi podobal sie watek Cassie :)

ocenił(a) serial na 7
CzerwonyPazdziernik

Mnie też się nie podoba ta seria. Po 4 odcinkach stwierdzam, że jestem rozczarowana. Jeśli wątek z Cookiem będzie taki sam to naprawdę się wkurzę ;/ Effy powinna być z Cookiem to przede wszystkim. A do Cassie powinien przyjechać Sid po tym jak opublikowali jej zdjęcia. Wszystko nie tak! Poza tym najbardziej mnie interesuje co się dzieje z Tonym, Michell ?

CzerwonyPazdziernik

To już nie jest ten sam klimat charakterystyczny dla Skinsów.
Odcinki są raczej nudne i się dłużą. Dialogi też nie są mocną stroną tej serii.
Postacie natomiast tak się zmieniły, że już nie przypominają swojej poprzedniej wersji. Ale tak to akurat bywa w życiu, że ludzie się zmieniają.

ocenił(a) serial na 7
CzerwonyPazdziernik

Też mi się nie podoba. Z odcinka na odcinek coraz słabiej, aż się boję sobie wyobrazić jak bardzo zepsują te z Cookiem...

ocenił(a) serial na 10
juliuszatko

Zgadzam się Effy powinna być z Cookiem. A w rozmowie z Maddie ja myślałam, że Cassie chodzi o tego gościa u którego nocowała w USA. Po za tym uważam, że jeśli wątek Cooka i Effy się nie połączy to już nie będą SKINS bo wydaję mi się to o to chodzi w serialu, że postacie na swój dziwny sposób się ze sobą przyjaźnią. :)

ocenił(a) serial na 7
juliuszatko

Właśnie. Dlatego błagam, niech nie biorą się za nic więcej pod tytułem "Skins", bo tylko robią krzywdę postaciom...

ocenił(a) serial na 7
CzerwonyPazdziernik

Faktycznie słabo, charakterystyczny styl i klimat skinsowy przepadł.
Rozumiem, że w poprzednich sezonach było troche przejaskrawienia (WSZYSCY byli na swój sposób szaleni, klęli i odpieprzało im w niemal teatralny sposób - tyczy się również rodziców i nauczycieli), ale w 7 sezonie mamy przegięcie w drugą stronę i dlatego nie skleja mi się ta część z tym co było wcześniej.
Historia Cassie - totalna zamuła. Chociaż muszę przyznać, że potwierdzono osobowość bohaterki (co prawda w nudny sposób) uciekającej przed rzeczywistością i uczuciami.

Jednak myśle, że oryginalne zakończenia historii Cass i Effy wypadły dużo lepiej, czyli te z sezonu 2 i 4.
Przy okazji nieźle udupili Effy skoro wysłali ją do więzienia... ; /

No i został Cook, którego niezbyt lubiłem, a na dodatek po zapowiedzi widać szykujący się koleeeeejny miłosny bełkot ; /

ocenił(a) serial na 8
CzerwonyPazdziernik

Sezon 7 to wogóle inny serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones