Kumple
powrót do forum 7 sezonu

Czy wiadomo już coś na temat nowego sezonu i, przede wszystkim, nowej generacji? Wiem, może wcześnie, ale może już ktoś z was coś słyszał o tym?

ocenił(a) serial na 10
nailpolish

Obawiam się, że raczej nie wypali. Z góry mówili tylko 3 generacjach. Nie mam pojęcia o statystykach oglądalności, ale zgaduję, że nie są cudne, więc zgaduję, iż nie będzie następnych sezonów.

nailpolish

ja zawsze słyszałam, że na 6 sezonie cała seria się skończy... więc wątpie by teraz zmienili zdanie

ocenił(a) serial na 9
nailpolish

Jeśli to wszystko prawda to szkoda, mimo wszystko chciałabym zobaczyć 4 generację :(

ocenił(a) serial na 6
nailpolish

Naprawdę chciałabyś zobaczyć jeszcze większy shit niż 6 sezon? Ludzie w swoim masochizmie, nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. ;)

ocenił(a) serial na 10
SickPriest

Każdy ma inny gust, i każdemu się podoba co innego, więc ja nie uważam, aby JAKIKOLWIEK sezon Skins'ów był shitem...

+ MA KTOŚ STATYSTYKI OGLĄDALNOŚCI?!

littlemonsterlg

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Skins_episodes

ocenił(a) serial na 10
reed_crow

Dzięki.

Oj, dupnie widzę 7 sezon, gdyby się nawet zdecydowali robić. :oczy:

ocenił(a) serial na 7
littlemonsterlg

tyle się mówiło o Skins: Movie, że niby 2 generacja miałaby tam zagrać , jeden wielki bullshit . W ogóle oni każdy sezon kończą jakoś tak tajemniczo, że zawsze jest coś, czego nie wiemy, 1 gen czy Sid znalazł Cassie, 2 gen czy Cook zabił Fostera i znaleźli ciało Freddiego ( z resztą jak wspominałem w jednym temacie pisali wcześniej, że Cook miałby wziąć udział w ostatnim odcinku tej serii, lecz później wszystko usunęli. A tak to mogłoby być takie "stylowe" zakończenie (jak np. w Misfits)) a tak szczerze, to mam mieszane uczucia co do tego, czy miałaby być nowa generacja. Bardziej wolałbym, żeby pokazali ich dalsze życie, studia itp.

ocenił(a) serial na 8
AtomicBomb

To, że koniec (generacji) jest niewyjaśniony to przecież normalne dla dramatu, a serial właśnie nim jest więc nie wiem o co się czepiasz.

ocenił(a) serial na 7
Fullenforced

nie czepiam się, tylko potwierdzam fakty. Mówili tyle o tym, że film ma wyjść w którym pewnie wykończyliby fabułę 2 generacji, a ludzie chcieli ją poznać (co było dalej). No te tajemnicze zakończenia dodają coś do tego serialu, że się ludziom podoba. Ale jak też już wspomniałem pod koniec sezonu pisali na wikipedii, że miałby zagrać Cook , ale już te info usunęli, bo i tak źródła nie było.

ocenił(a) serial na 9
littlemonsterlg

Dokładnie, osobiście mi bardzo podoba się 6 sezon, z każdego odcinka na odcinek jak dla mnie lepiej i aż żal serce ściska że niedługo będziemy musieli się pożegnać z 3 generacją... Każda generacja była inna i każda miała coś w sobie.

ocenił(a) serial na 10
nailpolish

z wikipedii:

"Series 7

On 8 March 2012, Channel 4 confirmed that Skins will come to an end after a seventh series, featuring characters from all three generations in a three-part series. Channel 4 also mentioned that the seventh series will be "a celebration of this truly iconic series". It is likely that each of the specials will act as a definitive epilogue to each of the generations of characters."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones