Kumple
powrót do forum 3 sezonu

po obejrzeniu 2 pierwszych sezonow nie moglam sie zabrac do 3, bo wydawalo mi sie, ze nowe postacie tylko wszystko popsuja, ale zdecydowanie sie mylilam. 4 sezon tez trzyma klase, ale nie dorownuje poprzednikowi. a piaty sezon, to ...

tojestmojnick

4 sezony były najlepsze, 5 to jakiś dramat. Szkoda że nie pokazali co stało się z Cookiem i Fosterem

dzendzey

O Cooku będzie w filmie Skins.

ocenił(a) serial na 10
Oleandria

wiadomo coś więcej o kinowej wersji???

ocenił(a) serial na 8
Oleandria

Info od boga oczywiście bo nawet obsada jest nie potwierdzona.

tojestmojnick

Ja własnie mam ten sam dylemat co ty. Obejrzałem 2 pierwsze sezony i jakoś się nie palę by zacząć 3-ci ze względu na to, że zmiana bohaterów jest. No ale skoro mówisz, że warto to sie dzisiaj zabiorę za oglądanie 3-ciego sezonu. :D

Co 5-ty sezon to lipa?

tojestmojnick

Właśnie skończyłem oglądać 3-ci sezon i jest do bani. Sezon 1-wszy i 2-gi były zaje***te, a 3-ci to taki sobie.

ocenił(a) serial na 8
_Arctos_

_Arctos_-obejrzałeś cały sezon w jeden dzień? To się nazywa tempo:)
4 jest moim zdaniem sporo lepszy od 3, ale to już nie ten poziom, co pierwsza generacja.
5 jest średni, ma najbardziej nierówny poziom.Kilka odcinków trochę mnie znudziło, kilka było ok, tylko jeden mnie zachwycił:)
A co do filmu - mówią o nim, ale od dawna nie ma żadnych konkretów, nie wiadomo nawet, czy powstanie, bo aktorzy w wywiadach mówią, że nic na ten temat nie wiedzą, choć część deklaruje, że chętnie by w nim zagrała.To byłoby super i trzymam kciuki, żeby się udało, ale mam coraz mniejszą nadzieję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones