PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500828}

Księżniczka z Krainy Słoni

The Elephant Princess
6,3 884
oceny
6,3 10 1 884
Księżniczka z Krainy Słoni
powrót do forum serialu Księżniczka z Krainy Słoni

Moim zdaniem fabuła jest strasznie denna. Księżniczka, królestwo, i co jeszcze? Ludzie na serio nie możecie wymysleć czegoś od czego nie zasnęłabym tylko po włączeniu tv? Najwyraźniej nie ;/ bo dla wyjaśnienia moim zdaniem księżniczki i cała ta tematyka obejmuje wiek od 3 - 9/10 nie więcej. Bo fabuła i wątki miłosne na pewno nie są dla dzieci, wiec zdecydujcie sie komu to deklarujecie? Młodzieży czyli nastolatkom czy dzieciom? Są duże różnice których najwyraźniej nie zauważacie...

nitishia

Jedyne co mi sie podobało w tym serialu to ta piosenka: Emily Robins- someone not me nic poza tym -.-

ocenił(a) serial na 10
nitishia

Cóż, właśnie ściągnęłam pierwszy odcinek. Wyrażę swoje zdanie gdy zobaczę przynajmniej dwa.

ocenił(a) serial na 5
Thumbelina

Zgadzam sie z toba. Beznadzieja ,ale lubie to ogladac w wolnych chwilach przed TV ,to dziwne ........... xD

ocenił(a) serial na 8
nitishia

Informuję iż moja wypowiedź nie ma na celu obrażania żadnej osoby i jeśli ktoś poczuje się obrażony to z góry przepraszam!

Mam pytanie do kogo ty się zwracasz w tej wypowiedzi?
Bo odnoszę dziwne wrażenie że do twórców tego serialu.
Więc taka malutka uwaga to nie jest serial polski tylko australijski więc wypowiedz się na jakiejś australijskiej stronie to może oświecisz twórców i zrobią coś co ci się spodoba.
Skoro tak bardzo narzekasz i twierdzisz że nie potrafią robić lepszych seriali to znaczy że ty pewnie potrafiłabyś robić lepsze więc może napiszesz o czym twoim zdaniem powinni robić seriale dla dzieci jak również dla nastolatków?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones