PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874603}

Książęta

Young Royals
7,5 7 067
ocen
7,5 10 1 7067
6,5 2
oceny krytyków
Książęta
powrót do forum serialu Książęta

Jak ktoś lubi prlowskie kroniki filmowe, to Netlifx ma coś zaoferowania. Nie dałem rady pierwszego odcinka taka bezczelna propaganda.

ocenił(a) serial na 7
krzysztofjaroszek

Jaka propaganda...?

ocenił(a) serial na 10
krzysztofjaroszek

Jaka propaganda? XDDDD

ocenił(a) serial na 10
krzysztofjaroszek

Też chętnie się dowiem o jakiej propagandzie mowa? Serial dużo bardziej autentyczny od 95% innych. Plus nie obejrzało się do końca nawet pierwszego odcinka i już daje się ocenę 2... Coś tu nie tak, tyle że nie z serialem, a z autorem powyższego komentarza.

krzysztofjaroszek

"jaka propaganda?"? Prawie doskonala. Poddani propagandowej obrobce w większosci już nawet jej nie dostrzegają. Brawo netflix!

agur_

ale propaganda czego, bo dalej nie wiemy

ocenił(a) serial na 10
agur_

Jeżeli to jest według ciebie prawie doskonała propaganda to nie powinieneś mieć problemu z wytłumaczeniem na czym ta propaganda polega. Także chętnie się dowiemy.

krzysztofjaroszek

A nie uważasz że propagandą jest wpieranie (nie wiem czy sobie czy bardziej innym) że osób homoseksualnych nie ma w ogóle w rzeczywistości i pretensje że ktoś w ogóle porusza ten temat w filmach/serialach? Ktoś tu chyba ma problem z seksualnością a nie z "propagandą".

krzysztofjaroszek

Może ci pomóc znaleźć dobrego lekarza, bo chyba nie wychodzi, co? Za dużo TVP PIS. 

ocenił(a) serial na 7
krzysztofjaroszek

Dobrze, że przerwałeś, przy trzecim odcinku zacząłbyś wątpić w swój heteroseksualizm. W końcu to propaganda.

krzysztofjaroszek

Jeśli powołujesz się na PRL, to zakładam, że za propagandę uważasz istnienie szkoły, w której syn bezrobotnego alkoholika z małego miasteczka chodzi do tej samej szkoły, co syn królowej. Albo że zwykła dziewczyna z tegoż miasteczka ze zdiagnozowanym Aspergerem może zaciekawić dziedziczkę fortuny i w dodatku umie jeździć konno. A może to, że na lekcji dyskutują, czy większym złem jest niepłacenie podatków czy naciąganie na zasiłki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones