Kruk (2018)
Kruk: Sezon 1 Kruk sezon 1, odcinek 4
odcinek Kruk (2018)

odcinek 4

52m
8,0 744
oceny
8,0 10 1 744
Kruk
powrót do forum s1e4

Nie wydaje Wam się dziwne, że człowiek (Szymon), który jako chłopiec sam doznał krzywd ze strony pedofilów, który mieszkał z jednym z nich (Morawskim) i chciał zemsty, za cierpienie, które ten mu zgotował, że taki człowiek sam molestuje małego, porwanego chłopca?

Zrozumiałabym, gdyby go tylko porwał, by się zemścić, nawet motyw perfum miałby sens (Szymon sam tłumaczy, że chodziło o to, żeby zapach sprawił, że Rafałek zacznie nienawidzić dziadka), ale dlaczego widzimy go nagiego, jak idzie do chłopca? Czy to jest wiarygodne? Ofiara pedofili sama staje się pedofilem? Mi się to nie zgadza... Ktoś jeszcze miał takie rozterki?

ocenił(a) serial na 7
sabi_k

Tak, miałam identyczne, ale Chyba nikt o tym nie wspomina :(

ocenił(a) serial na 8
sabi_k

też mnie to zastanowiło...

sabi_k

Czasem nie ma sensu szukać sensu w ich postępowaniach. Oglądałem wiele dokumentów na temat seryjnych gwałcicielach i mordercach, także dzieci. Często byli oni sami w dzieciństwie ofiarami molestowania i gwałtów, a mimo to sami robili to później innym niewinnym osobom, gdzie tutaj szukać logiki?

sabi_k

Bardzo często ofiary molestowania stają się w dorosłym życiu oprawcami. To nie jest nic zaskakującego.

sabi_k

Jest to wiarygodne. Wielu gwałcicieli jest ofiarami.

ocenił(a) serial na 9
sabi_k

Dla mnie nie ma tu niczego zaskakującego - choćby w filmie KLER Smarzowskiego pokazany jest także motyw molestowanego w dzieciństwie księdza, który będąc kapłanem sam molestuje dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones