PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258938}

Królowie przeklęci

Les rois maudits
7,1 785
ocen
7,1 10 1 785
Królowie przeklęci
powrót do forum serialu Królowie przeklęci

Film nijak się ma do pierwowzoru serialu wyświetlanego u nas w tv ze wspaniałym dubbingiem Zofii Dybowskiej Aleksandrowicz.Poza tym reżyser kręcił to chyba w pijanym widzie i na oczy nie widział książki!Jakub de Molay płonąc na stosie był wrakiem człowieka, starcem z długą siwą brodą a nie tłustym i wygolonym Depardieu!Mahaut Burgundzka to była baba-kolos z nieograniczonym apetytem a nie chuda i ascetyczna Jean Marreau!Robert D'Artois to był 2 metrowy olbrzym górójący nad innymi a nie knypek niższy od innych aktorów!No i te złote włosy Izabeli tu w tej wersji kruczoczarne, same perełki już w pierwszym odcinku! Ciekawe co będzie dalej ? Mario

mariusz0

a no właśnie, gorąca prośba, jak brzmiał tytuł pierwowzoru, bo za cholerę nie mogę namierzyć tego filmu, nijak. Książki mam, kurdupel byłem jak ten serial leciał w tv, a teraz już nie pamiętam, no bo chyba nie "Królowie przeklęci", co?

ocenił(a) serial na 4
mariusz0

Jest w związanych, "Les rois maudits" 1972.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones