Królowe krzyku
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 - Finał

ocenił(a) serial na 10

Jak wam się podobał ostatni odcinek drugiego sezonu? No i kogo obstawiacie w ostatniej scenie jako Red Devila? Ja podejrzewam Grace.

blue_red_tea

Też podejrzewam Grace. Było by to świetne rozwiązanie.

Najbardziej się cieszę, że Libby "Chanel #5" uwolniła się od tego toksycznego i tłamszącego ją duetu. Dziękuje scenarzystom, że podkreślali to, że nie jest głupia bo sama zdała ten test na lekarza. Bardzo mnie ucieszył szacunek dla niej od Zayday.

Najzabawniejsza scena - dla mnie - to jak Hester podszyła się pod Munsch w banku. Myślałem, że zejdę...

ocenił(a) serial na 5
blue_red_tea

Grace na 100 %... no ale nie wiadomo czy będzie 3 sezon bo oglądalność słaba Jeśli 3 sezon by był to znaczy RM jest w FOX nie do zdarcia

blue_red_tea

Tego się już pewnie nie dowiemy, bo w powstanie trzeciego sezonu nie wierzę. Chanel stała się popularna, a więc całkiem możliwe, że to jakiś jej psycho fan. W każdym razie pewnie nikt istotny jak Chad przebierający się za diabła w finale pierwszej serii.
Z Hester pojechali trochę jak z Dziewczyną z tatuażem, hehehe. Podobało mi się, że Libby/5 odłączyła się od chanelek. I fajnie, że Chanel #8 przeżyła. Generalnie zrobili dobre zakończenie, zostawili sobie otwartą furtkę, ale w razie czego wszystko zostało wyjaśnione. Finał znacznie lepszy od finału pierwszej serii, ale było czuć, że wątki, które mogły rozłożyć się na 3 odcinki upchali do jednego.

ocenił(a) serial na 7
blue_red_tea

Fajny, aczkolwiek bardziej podobał mi się finał 1 sezonu. Uwielbiam patrzeć na Chanelki i mam nadzieje, że pomimo słabej oglądalności będzie 3 sezon ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones