PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,8 15 672
oceny
6,8 10 1 15672
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

Natknęłam się na opis: „Scream Queens” to nowa produkcja Ryana Murphy’ego, która tworzona jest dla stacji FOX, gdzie emitowano „Glee”. Ma być realizowana w formie antologii, jako połączenie horroru i komedii. Pierwszy sezon rozgrywał się będzie na kampusie college’u, gdzie dochodzi do serii brutalnych morderstw."

Czy tylko wg mnie lekko pachnie mi tu PLL? Co prawda jeszcze nic nie obejrzałam, ale od razu wpadł mi do głowy owy serial po przeczytaniu tego opisu :-)

tellmebaby

Kompletnie mi to nie przypomina PLL i wydaje mi się, że będzie zupełnie inne. Jasne, ogólnie temat przewodni jest niby dość podobny, mimo wszystko nie widzę innych powiązań.

emiljon

Takie było moje pierwsze skojarzenie - 4 dziewczyny, morderstwa, studia (w przypadku PLL szkoła, oczywiście) :-)

tellmebaby

Ale po obejrzeniu trailera też nie widzę podobieństwa, oby tak zostało, po co nam drugie PLL :D

tellmebaby

Właśnie po trailerze stwierdziłam, że to zupełnie inna bajka xD

ocenił(a) serial na 8
emiljon

Gdzie oglądałaś odcinek? :)

ocenił(a) serial na 10
tellmebaby

Mnie to sie kojarzy z slynnym Krzykiem i Plotkara :')
To takie polaczenie

ocenił(a) serial na 7
restlless

Też pomyślałam o tym samym. :D

ocenił(a) serial na 10
Killjoy_Vic

O prosze :D

tellmebaby

Błagam, oby tylko Murphy'emu udało się stworzyć takie świetne postaci jak w Glee. Nie chcę oglądać kolejnych odsłon czegoś w stylu AHS z beznadziejnie napisanymi bohaterami...

ocenił(a) serial na 10
nutria_00

AHS > Glee. Nice try.

BozekVooDoo

No co? 2 ostatnie sezony AHS to badziewie, chaotyczna papka ze słabą fabułą i bohaterami.

ocenił(a) serial na 10
nutria_00

Postacie nie były złe, niektóre bardzo ciekawe. Trochę racja z Freak Show, ale Coven było na wysokim poziomie. Zresztą oba sezony mają bardzo wysokie noty na rotten tomatoes.

Ale to będzie zupełnie nowy pomysł, bo w końcu Scream Queens będzie czarną komedią, więc na pewno mieli dużo pomysłów.

BozekVooDoo

Cóż, mi się całkiem podobały tylko 2 pierwsze serie AHS, a Coven i Freak były badziewne, ale to moje zdanie ;)

Wiem i mam nadzieję, że wyjdzie dobrze :)

ocenił(a) serial na 8
nutria_00

Jakim cudem Freak Show ma być słaby? To, że nie jest łatwy nie znaczy, że jest słaby.
Co do tego Coven to był najmniej dopracowany sezon ze wszystkich. Był cukierkowy, zachowania postać były czasem z dupy totalnie, a wątki niedopracowane. Chociaż tematyka, była spoko, ale z drugiej strony najbardziej przystępna.

kacepik

hahah, czyli jak uważam, że coś jest słabe to muszę oczywiście tego nie rozumieć, bo to z pewnością jest zajebiste? No i co w nim było takie trudnego? Jak dla mnie wszystko było podane elegancko na cacy, bez zera jakiekolwiek subtelności czy domysłów. Słabe i nudne to było dla mnie i tyle. Było kilka postaci które były nieźle wykreowane, nie mówię, że to totalne zero, ale zdecydowanie najsłabszy sezon razem z 3.

nutria_00

W Glee na koniec większość par było homoseksualnych - nic do nich nie mam ale z Glee to już się zrobił później serial LGBT :/

Heroes_Pe

I Glee i AHS ostatnie sezony miało badziewne, ale mimo wszystko wole Glee bo po prostu na przestrzeni tych sezonów dało się bardziej poznać i rozwinąć bohaterów, niż w takich 13 odcinkach gdzie aktorzy grają inne postaci za każdym razem ;)

tellmebaby

To raczej będzie parodia Plotkar! W sensie, że komediowy serial, gdzie laski rozwiazuja jakieś zagadki kryminalne. Zapowiada sie świetnie. Sądząc po zwiastunie

tellmebaby

Parodia PLL :D
Ale naprawdę fajne :D

tellmebaby

Ja włączam żeby coś leciało w tle - taki durnowaty, kiczowaty serialik

tellmebaby

Porównanie do PLL pasuje jak pięść do nosa, laleczko. Scream Queens bliżej do AHS: Coven. Zwłaszcza, że wszystkie te trzy seriale - Glee, Scream Queens i AHS: Coven - łączy postać rewelacyjnego Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka.
Zresztą te wszystkie trzy razem wzięte seriale biją o głowę PLL. szczerze nie rozumiem skąd ten zachwyt - zarówno nad serialem jak i nad książkami Sary Shepard. Najłagodniejsze określenie jednego i drugiego z mojej strony to nothing special.

isobel

Każdy ma swój gust, mi Scream Queens w ogóle nie podeszło. Poza tym polecam czytanie ze zrozumieniem, porównanie zrobiłam na podstawie opisu, gdy nie widziałam jeszcze trailera i serialu, LALECZKO.

tellmebaby

Mi to bardzo przypomina z opisu serial "Scream".

ocenił(a) serial na 9
tellmebaby

Jesli ktoś szuka podobnych seriali, to polecam Heathers (HBO GO) i Insatiable (Netflix)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones