PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,8 15 674
oceny
6,8 10 1 15674
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

Tak, wiem że to jeszcze za wcześnie, ale chciałbym wiedzieć czy ktoś może już kogoś obstawia, a i tak jestem pewien że za chwilę by i tak ktoś ten temat stworzył xd, ja sam, na razie za wiele nie wiem ale zaskoczyła mnie końcówka 2 odcinka.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

To w zasadzie wiemy, że Boone coś ma z tym wspólnego. W takim razie na razie obstawiam Cathy lub Chada.

ocenił(a) serial na 8
BozekVooDoo

ja myślę nad hester trochę, bo ona jest kaleka, i niby nie może ruszać głową za bardzo ani nic, a w rzeczywistości może być mordercą, i to może być udawane xd, no ale to tylko takie rozmyślenia.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Niby próbują rzucić podejrzenia na każdą postać, ale jak na razie obstawiam Chanel 5 (graną przez Abigail Breslin).

Rrouge

Wątpie aby to była Hester. To byłoby zbyt proste... plus nie widze jej w składnie z Boon'em xD

ocenił(a) serial na 8
SaraHooligan

a moim zdaniem nie zbyt proste ;D, nie wiadomo przecież i tak czy to będzie szokujące czy nie, dla mnie może być możliwe, chociaż sam bym nie chciał, a z boon'em to jeszcze nic nie wiadomo dokładnie, wątpię żeby tak szybko nam dali współpracownika mordercy, myślę że jakoś to wyjaśnią, jeszcze podejrzewam chada

Rrouge

Z Chadem możesz miec rację... Czujęs ie jakbym oglądała PLL tylko z innymi aktorami xD

ocenił(a) serial na 4
SaraHooligan

gdzie mozna zobaczyc ?

ocenił(a) serial na 8
SaraHooligan

Tak chociaż w PLL nie ginie tyle osób i nie ma takiego absurdu xd

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Że co?!

http://i.ytimg.com/vi/P5k7G6PxEqk/hqdefault.jpg

http://41.media.tumblr.com/26baeba5329b3ea2bf2aec4ac0dfc655/tumblr_inline_nsziq8 XZ361qmmocq_500.png

http://cd01.telltalesonline.com/wp-content/uploads/2015/08/pretty-little-liars-s arah-harvey.jpg

ocenił(a) serial na 8
Artemisek

no i co? ale to nie slasher, i to nielogiczności, każdy taki serial ma jakieś nielogiczności, a scream queens ma celowo absurdalny humor bo o to tu chodzi, dla mnie SQ nie jest podobne do PLL

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

ten serial wyśmiewa PLL troche , telefony itp xddd

ocenił(a) serial na 4
SaraHooligan

hahaha ;-) oglądając Scream Queens miałąm takie samo wrażenie ;-)

Rrouge

Ja obstawiam obie Chanel, #3 i #5, chociaż może to być zbyt oczywiste, tym bardziej, że po części przewiduję że ona też zginął. W sumie ciężko coś stwierdzać po dwóch odcinkach...A może Chanel #4...?

Lolek2213

Jeśli się nie myle to Ryan mówił, morderca był w pierwszym odcinku. Chanel #4 nie było... ;)

SaraHooligan

Osobiście nie, ale była wspomniana, a może to ona była tym dzieckiem, nie pamiętam żebyśmy znali płeć dziecka...Zresztą to że wytypował Chanel#4 było taką tylko luźną interpretacją, niemal żartem.

ocenił(a) serial na 4
SaraHooligan

Chanel #4 chyba zachorowała na coś , wróciła do domu rodzinnego i umarła.. Chyba tak mówiła Chanel

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

A co sądzicie na Pete'a? Wiem ze to moze wydawać sie takie proste myślenie bo Grace znalazła u niego kostium, ale juz tak myślałem zanim to bylo

Totemus

Też tak myślałem ale jednak ktoś w tym kostiumie stał za nim w biurze detektywa.

ocenił(a) serial na 7
emillo97

mi sie wydaje ze Pete kombinował z Boonem xd

Rrouge

Ja podejrzewam trochę Hester może ona udaje taką niezrównoważoną żeby nikt jej nie podejrzewał?

ocenił(a) serial na 8
_lilka_

Też właśnie o tym myślałem.

Rrouge

Ja od początku tego kolesia ze starbaksa, ale jak się okazało że ma strój w szafie to już mniej xd

Rrouge

A no i co z dzieckiem które się urodziło podczas imprezy??

justyszak

Też się mi nasuwa taka odpowiedź, w końcu jakoś muszą to powiązać.

emillo97

Wiesz co w sumie to bardzo możliwe że on bo ten serial jest parodią i to że tak szybko znaleziono jego kostium nie musi oznaczać "fałszywego tropu" xd

ocenił(a) serial na 8
justyszak

zgadzam się ale mimo wszystko,mimo ze to parodia, satyra itp. to mimo to chciałbym żeby było jakieś zaskoczenie o bycie mordercą xd, no i wątpię żeby od razu w 1 odcinku nam dali na tacy, tak wiem że to komedia i satyra, ale mimo to wątpię żeby od razu dali takie coś xd, to tak jakby postawili wszędzie wokół bilboardy i strzałki z napisami "ON JEST MORDERCĄ" "TUTAJ IDIOTO" "TO TEN GOŚĆ".

Rrouge

Haha no dokładnie xd Raczej jeszcze się morderca w ogólnie nie pojawił, czai się skubany ;)

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

No ja uważam że to było by najlepsze rozwiązanie gdyby najbardziej oczywisty od samego początku bohater był mordercą i był jasny, konkretny dowód na to (a później zaczęli mieszać)

W każdym razie osoby które obstawiam to Chanel i właśnie koleś od kostiumu.

ocenił(a) serial na 8
Artemisek

ja chanel na pewno nie, pete może rzeczywiście być podejrzany, poza tym ja wolę żeby był tylko jeden red devil a nie mieszanie z 2 jak z krzykiem czy coś, w krzyku to lubię ale tu wolę jednego mordercę, chociaż może jedną chanel tak ale chanel oberlin na pewno nie, to moim zdaniem już by było całkowicie banalne, proste i no....no za proste, jak wszystko na razie wskazuje na nią itp., ale z Pete'm to się mogę zgodzić teraz, sam ryan napisał na twitterze czy gdzie tam, że morderca to ktoś kogo już widzieliśmy na ekranie i mieliśmy wskazówki sądzące na ta osobę ale historia ma zostać poprowadzona tak żebyśmy szybko o tym zapomnieli, myślę że to się może odnosić właśnie do znalezienia przez grace, kostiumu pete'a, ale chanel 1 to osoba dla mnie ktora na pewno odpada, już prędzej moim zdaniem chanel 5 albo chanel 3, skłaniałbym się bardziej w stronę chanel 5.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Trochę nie logiczne, czemu Chanell 5 miała by trzymać z Jonasem skoro ewidentnie się nie lubili? Peete został zaatakowany przez diabła, więc trochę też to dziwne by było - natomiast Chanell nie została wprost zaatakowana, była jedynie retrospekcja 'z diabłem' i jej udziałem, a to może być fake. Warto zauważyć że diabeł jest bardzo wysoki nie wiem czy tylko ja na to zwróciłem uwagę...

Z drugiej strony była scena w której diabeł patrzył na blondynę, a za chwile wkroczyła chanel 5 więc coś w tym jest :>

ocenił(a) serial na 8
Artemisek

tak, ale i tak nie wierzę i naprawdę, całkowicie wątpię żeby to była chanel 1, dlaczego? bo przez cały czas wszystko na nią wskazuje, ona jest główną "antagonistką" tutaj że tak powiem itp. to by było tak proste i banalne, ze nawet jak na taki serial moim zdaniem za proste, i wiesz, widać że chanel 5 jest poniewierana przez chanel 1 (jak wszyscy inni), i widać w jej oczach, że czuje gniew (przynajmniej moim zdaniem), dlatego z chanelek, to ją najbardziej obstawiam, pete, też, chanel 1? niestety nie i raczej nie będę, naprawdę wątpię żeby to była ona, gdyż wszystko jak na razie na nią wskazuje, i na nią składają wszystko, i wątpię żeby się to zmieniło w następnych odcinkach, każdego obstawiam bardziej niż chanel 1, bo od razu widać że jest najbardziej zła itp., poza tym emma już wielokrotnie grała psycholi, więc tym bardziej było by to banalne, i sam mam nadzieję że to nie ona, i tak ja też zauważyłem że diabeł jest wysoki.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Lol wszystko wskazuje i wskazywało na Peta i Chanel 5 ALE morderstwo panny Grande wyglądało jak ewidentna próba powstrzymania jej od odejścia + groziła że sprzeda dziewczyny więc Chanel powinna ją była zabić aby powstrzymać przed wydaniem. Zauważ że chanel 5 była najbardziej nie zadowolona z pojawienia się dziwaków, a chwilę później ktoś jeździ kosiarką po głowie jednej z nich tak więc sorry... założę się, że nikt nie pomyślał o tym, że chanel zwykła mogła by być mordercą natomiast wszyscy od początku podejrzewają piąteczkę.

ocenił(a) serial na 10
Artemisek

Poza tym, po co Chanel #5, której wtedy nie było, miałaby zamordować Melanie?

ocenił(a) serial na 8
Artemisek

No tak się składa że znam osoby które obstawiają chanel 1 i to nie jedną ale wiele, i tak samo ja jej nie obstawiam ani trochę, konpletnie jej nie obstawiam mimo wszystko i nie będę, poza tym widać po zwiastunie do 3 odcinka że zostanie aresztowana, jeśli wtedy red devil będzie robił masakre to wątpię tym bardziej żeby to była ona, więc tak, pete'a obstawiam, chada jeszcze też, ale chanel nie.

Rrouge

Często w takich serialach odpowiedź sugerują wyraźnie już na początku, a potem wszystko tak bardzo się miesza, że zapominamy o pierwszym tropie i rzeczywiście wydaje się nam zaskoczeniem. Tak więc dla mnie będzie to Chanel #5, która była sponiewierana przez Chanel #1 już na samym początku i było widać to coś w jej oczach.
Poza tym obstawiam, że na pewno nie działa sama. Nie jestem pewien czy Boone to akurat jej wspólnik (choć niewykluczone po scenie w kawiarni), ale on pewnie będzie związany z jakimś pobocznym wątkiem.

ocenił(a) serial na 8
michal9403

zgadzam się, dla mnie Channel 5 też jest podejrzana.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Dla mnie też

Rrouge

UWAGA - MOC SPOILERÓW
Na pewno odpadają osoby, które były w obecności "diabła".
Pete moim zdaniem może być pomocnikiem mordercy. Strój to taka zmyłka, to byłoby za proste. W dodatku za nim był ktoś inny w tym stroju w scenie w biurze. Ale jego spojrzenie w jednej ze scen był dość wymowny i skojarzył mi się ze spojrzeniem Boone'a po konfrontacji z Channel #5 i na końcu drugiego odcinka. Tym bardziej, że Pete nie został zamordowany a powieszony z jakąś karteczką - nie pokazano nam czy został ogłuszony ale wątpie, nie wspominał o tym ale kto wie. Jak wiemy Boone coś kombinuje z mordercą ale nim nie jest. Jest częścią planu.
Podejrzenia też były rzucone w sumie na Hester ale jeśli już to może być jakimś pomocnikiem, raczej nie mordercą zwłaszcza, że gdy Devil pędził z kosiarką to ona leżała w jednym z dołów. Z tego samego powodu odpada też reszta z nowo przybyłych do Kappa Kappa Tau.
Po tym jak Wes i Gigi odjechali autem mamy też wymowne ujęcie na stojącą nieopodal Cathy ale moim zdaniem to zazdrość "napalonej" kobiety, wcześniej było pokazane jak dobiera się do Wesa.


ocenił(a) serial na 8
emillo97

No tak ale czy na pewno odpadają osoby które były w obecności diabła? ktoś może być w zmowie np:, trzeba zaznaczyć że Red Devil (lubię pisać angielską nazwę) przejechał kosiarką tylko Tiffany a innych zostawił.

emillo97

Pete nie został zamordowany, bo nie jest członkiem KKT ani w jakiś sposób z nim związany (jak pani ochroniarz). Boone za to chciał wstąpić (ale i tak żyje). Generalnie Pete to postać, która ma nas zmylić, ale to na pewno nie on. Wydaje mi się, że ma jakieś informacje o imprezie z 1995, dlatego ostrzegał Grace.

michal9403

A co byście powiedzieli, gdyby to była Jamie Lee Curtis?

Lunona_2

Jej nienawiść do KKT i Chanel są trochę zbyt oczywiste. Nie byłoby żadnego zaskoczenia. Raczej nie ona choć wyraźnie ma wiele do ukrycia...być może domyśla się kto jest mordercą?

ocenił(a) serial na 9
Lunona_2

Na początku tak myślałem, a zaskoczenia i tak nie będzie bo jest za mało postaci... do tego Diabeł jest taki wysoki. Z tym, że ona nie lubi straszliwie Chanel widać to przecież było, więc zabiła by ją znacznie szybciej niż dziewczyny które sama wprowadziła do bractwa.

ocenił(a) serial na 10
Artemisek

Wzrost diabła nie ma nic do znaczenia, bo
1) pewnie i tak ktoś zupełnie inny go gra
2) było mówione już, że kręcono sceny mordestw z każdym z bohaterów, żeby każdy był podejrzany, więc trop odpada.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Dla mnie Grace. Ta laska z początku to może być jej matka (w końcu wspominała, że umarła) i teraz chce zniszczyć Kappa, by pomścić jej śmierć.

__Cleo Sertortii13

W takim razie czemu jak jechała autem z tatą to wspominała o pożarze I że jej mama umarła jak ona miała 2 lata... jej tata chy chyba znał prawdę I nie musiałaby przed nim tego ukrywać... Ale faktycznie było w jej oku coś takiego... gdy Zeyday zapytała ją o jej mamę. Bardziej wrogość niż smutek

SaraHooligan

Ja to odebrałam inaczej. Może ojciec tylko powiedział Grace, że matka zginęła w pożarze gdy miała 2 lata (ona przecież nie może tego pamiętać) a tak naprawdę zmarła przy jej porodzie (czyli jest tą dziewczyną z wanny)
lub w jakiś inny sposób...

__Cleo Sertortii13

Zwiastun 3 odcinka wskazuje, że Grace dopiero dowie się prawdy o śmierci matki.
https://www.youtube.com/watch?v=PIGphAeXYtI

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

SPOILER!!

Zamieszana może być też Chanel no 2, bo Ariana Grande ostatnio pojawiła się na planie serialu i grała scenę, w której ma zakrwawioną twarz.


ocenił(a) serial na 8
kacpersus

przecież widać było jak dokładnie jej wbija nóz i przebija jej łeb, nie ma opcji żeby to przeżyła, poprostu to było zza kulis, poza tym ryan mówił jak i sama mówiła że ariana się jeszcze pojawi ale np: może jako duch (wnioskuję po tym co mówiła hester, i po tytule 4 odcinka "Haunted House", ale raczej nie ma sensu to żeby miała związek z morderca, ewidentnie ją zabił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones