PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760544}

Królowa jednej nocy

Gecenin Kraliçesi
7,3 1 031
ocen
7,3 10 1 1031
Królowa jednej nocy
powrót do forum serialu Królowa jednej nocy

Skąd ta ocena? Czy głosowały fanki uzerli z gimbazy? Nota bene ona gra jak drewniana kłoda, wygląda też średnio.
Serial jest banalny do bólu i wciąż te idiotyczne sceny w zwolnionym tempie, które ciągną się w nieskończoność.
Obiektywna ocena tego szajsu to góra 3/10.
Nie dziwię się, że w Turcji zrobił klapę.

użytkownik usunięty
Remedios_3

Za to głowa rodu gra bardzo dobrze.

Głowa rodu, czyli ten cały Aziz, który ma twarz jak menel po co najmniej miesięcznym ciągu? Nawet te młodzieżowe ciuchy do niego nie pasują.

użytkownik usunięty
MariGold_fw

A może to dlatego że jest zakochany w dużo młodszej kobiecie i chce się tym ubiorem trochę odmłodzić? Serial może i banalny ale całkiem dobrze pokazuje psychikę ludzką czego nie można powiedzieć o całym polskim "serialowym" chłamie.

Ja nie widzę różnicy pomiędzy tą tandetą a najgorszymi polskimi serialami.
Ta turecka szmira jest banalna i schematyczna do bólu. Postaci też są strasznie drewniane a aktorstwo żadne.
Zgadzam się, że stary wygląda jak przepity menel, chyba mają w tej Turcji lepiej wyglądających facetów w średnim wieku a zatrudnili gościa, który mógłby grać mieszkańca noclegowni co najwyżej a nie biznesmena.
No i jeśli zakładanie młodzieżowych ubrań przez starego dziada, żeby się spodobać młodej lasce to dobre ukazanie psychiki ludzkiej, to nie mam pytań.
A swoją drogą ona chyba widzi w nim tylko kasę, bo chyba nic innego a że do roboty ma dwie lewe ręce, to chce się ustawić.

White_Carnation

Moim zdaniem chodzi tu raczej o oklepany wątek zemsty.

użytkownik usunięty
White_Carnation

Sam jestem chłopem to chyba łatwiej mi wejść w psychikę chłopa w średnim wieku niż kobietom. Po drugie poziom aktorstwa jest zdecydowanie lepszy niż w polskich tasiemcach. Nie uświadczymy tu poziomu mroczków czy cichopków. I lepsze zdjęcia i scenografia, często w ładnych plenerach a nie jak w polskim chłamie jakiś kawałek bloku i ulicy, sztuczne kwiaty i picie z pustej szklanki:)

White_Carnation

chyba chodziło o to żeby Aziz miał wygląd kryminalisty i udało się.

Lunasol

On ma wygląd menela a nie kryminalisty.

ocenił(a) serial na 10
White_Carnation

Bardziej ma wygląd gangstera.

bystra224

On tak samo wygląda na gangstera, jak ten serial jest "arcydziełem". Żenada, ocena 10 zarezerwowana jest dla dzieł wybitnych a nie dla takiej schematycznej tandety.
Ale Filmweb już od dawna nie jest miarodajny, oceny wystawiają ludzie kompletnie nieodpowiedzialni i nie mający pojęcia o sztuce filmowej.

Remedios_3

mi się podoba ten serial : )

Remedios_3

Wspaniałe Stulecie też nie było dobrze odbierane w Turcji : ) wszyscy moi znajomi z Turcji strasznie narzekają na ten serial, widac ciężko im dogodzić:P

Lunasol

Wspaniałe Stulecie było krytykowane w Turcji za sposób ukazania Sulejmana oraz za spore odstępstwa od historii. Ludzie reagowali emocjonalnie, bo Sulejman jest dla nich jak bóg. To zupełnie co innego.
Natomiast ten serial nie spodobał się w Turcji, bo jest najzwyczajniej w świecie fatalny i źle zagrany. Nuda i banał.

White_Carnation

Mi się podoba ten serial, wiem że nie jest najwyższych lotów ale ogląda się przyjemnie,no i muzyka jest piękna.

Nie zgadzam się że jest źle zagrany. Wiele aktorów gra świetnie, Aziz, Esra.

ocenił(a) serial na 8
Remedios_3

Banał jest, ale serial jest bardzo wciągający i ciekawy. Teraźniejszy!

Anglik66

Jest koszmarnie nudny.

ocenił(a) serial na 8
Remedios_3

Your thoughts...

Anglik66

Of course they are my thoughts. Would you rather continue our discussion in English?

ocenił(a) serial na 8
Remedios_3

In Turkish maybe? :D Nie mam nic do dodania oprócz tego, że ten serial ma w sobie to coś!

ocenił(a) serial na 3
Remedios_3

Faktycznie beznadzieja ,oglądają to moje sąsiadki i ciotki 70-t, i 8O lat,a serial niestety nadawany jest o najlepszej porze oglądalności

użytkownik usunięty
Remedios_3

Po poniedziałkowym odcinku stwierdziłam, że daję sobie spokój z oglądaniem. Co z tego, że wizualnie serial się dobrze prezentuje, jeśli fabuła jest nudna? Trochę mi to przypomina tandetne telenowele, tylko w nieco lepszym wydaniu, ale to i tak za mało.
A jeśli chodzi o Meryem Uzerli, to za bardzo nie ma się czym zachwycać. We "Wspaniałym stuleciu" była świetna, tutaj może postać, którą grała, nie pozwoliła jej się wykazać - w końcu to niezbyt ambitna rola, a jej bohaterka jest irytująca i nie wie, czego chce.

Kto to ogląda dla meryem? Moim zdaniem serial ukradła esra reszta zenskich rol jest beznadziejna miałka i nudna prym wiedzie huma ktora dziala mi na nerwy tylko tym ze w ogole jest nie ogarniam tych jej rozterek i dramatow facet zostawil ja i dziecko za kase poznala drugiego mezczyzne ktory ja kocha wychowal nie swoje dziecko nagle zjawia sie ten pierwszy i huma juz 2 tydz snuje sie i płacze niby chce rozwodu albo nie chce zastanawia sie czy wracac do tego pierwszego goscia czy nie dla dobra widza ktoś powinien ją zamordowac caly serial by na tym zyskal

marta490

W tym dennym serialu wszystkich należałoby zamordować - i to zanim zaczęły się zdjęcia.
Serial zrobił klapę, jego "koniem pociągowym" miała być Uzerli ale nie wypaliło. bo ona jest dosyć słabą aktorką, w dodatku scenariusz jest żenujący.

Remedios_3

Fabuła ciekawa, ale te dłużyzny mogą przyprawić o nerwicę. Zauważyłem w tureckich serialach pewne prawidłowości: aktorzy maią troche dziwny - zbyt dosadny sposób wyrażania emocji. Mężczyźni i kobiety (Huma) wg mnie nie powinni tyle płakać bo robi się za ckliwie. Te uwagi pokrywaja się też z serialem Grzech Fatmagul.

Remedios_3

Nie wiem co jest w tym gorsze - koszmarna nuda, tytuł, głupie zawiązanie fabuły??? Moim kandydatem jest sprofanowanie piosenki Enyi i użycie jej w scenie seksu. Byłem tak zniesmaczony, że chciałem rzucać ciężkimi przedmiotami w telewizor. Mam serdecznie dość tego tasiemca. Zgroza.

Remedios_3

gimbaza to jest wyzywanie innych za odmienne zdanie, ty jestes gimbaza. jestem jeszcze przed 1 odcinkiem wiec nie pisze jako urazona fanka, jestem zniesamczona twoim mentalnym poziomem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones