PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034671}

Królowa Kleopatra

Queen Cleopatra
1,4 4 920
ocen
1,4 10 1 4920
Królowa Kleopatra
powrót do forum serialu Królowa Kleopatra

Netflix pojechał

ocenił(a) serial na 1

Netflix znowu odleciał. Będzie ocena 1 na dzień dobry. +100 do poprawności politycznej

ocenił(a) serial na 1
krzys81

To jest 1/10 bez oglądania

użytkownik usunięty
krzys81

Ja się nawet nie pofatyguję oceniać. Nie obejrzę

krzys81

Dam nawet 8/10 jak następny film nakręcą o białym Michaelu Jordanie albo Malcolmie X. Przecież to obojętne jakiego koloru skóry aktor ich zagra.

ocenił(a) serial na 1
Radoslaw_Paliwoda

Przecież malcom x był biały, babcia mi tak mówiła

ocenił(a) serial na 1
w00dy_alen

I ja jej wierzę nie ważne co uczą w szkole

krzys81

co to niby ma do poprawności politycznej?

krzysmc

Tyle co biały Malcom X

ocenił(a) serial na 1
krzysmc

No chyba żartujesz?

krzysmc

Tylko tyle, że Kleopatra nie była czarnoskóra. To tak jakby w roli znanej i wybitnej czarnoskórej postaci historycznej obsadzić białoskórego aktora. To po prostu nie kliknie.

krzysmc

W zasadzie wszystko.

ocenił(a) serial na 1
krzys81

A wy białasy mieliście kiedyś jakąś królową?

ocenił(a) serial na 2
_KzO_

Tak, ciebie!

ocenił(a) serial na 1
_KzO_

tak kucze królowa Jadwiga jeśli zrobicie film o czarnoskurej królowej Jadwidze wolną i wyzwoloną władczynią piszę do prezydenta...

krzys81

Przecież Netflix to najbardziej rasistowskie VOD, dobrze wiemy, że czarni są dużo tańsi w utrzymaniu, dlatego ich wszędzie wciskają :)

krzys81

Czekam na to jak bialy zagra Martina Luthera Kinga

ocenił(a) serial na 1
krzys81

Też czekam że y ocenić na 1 za sam fakt

ocenił(a) serial na 1
krzys81

To nie jest poprawność polityczna, skończmy z tym pozytywnym nazewnictwem. To jest wprost propaganda i trzeba z nią walczyć.

ocenił(a) serial na 1
sheppre

Masz rację. Ordynarna propaganda. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 1
sheppre

Dokładnie tak !

ocenił(a) serial na 1
krzys81

O dziwo średnia całkiem wysoka - 1,3 w tym momencie :⁠,⁠-⁠)

ocenił(a) serial na 8
krzys81

Przecież to nie ma nic wspólnego z poprawnością polityczna. Wystarczy trochę więcej poczytać o Kleopatrze, od dawna jest wiadomo że nie jest pewne dokładnie jakiego koloru skóry była. Duże prawdopodobieństwo jest że miała ona ciemną skórę. A ocenianie czegoś bez obejrzenia to już w ogóle nie skomentuje.

ocenił(a) serial na 1
Malpka666

Dokładnie to ty tu źródło tych rewelacji podaj bo że Mieszko I nie był czarny też nigdzie nie jest napisane

ocenił(a) serial na 1
Malpka666

znalazł się w końcu odklej, który dał 8 XDD

ocenił(a) serial na 1
Malpka666

No właśnie widać, że mało czytałeś. Kleopatra z urodzenia była GRECZYNKĄ, a jak wiadomo, w Grecji ciężko znaleźć przedstawiciela takiej "karnacji" Więc daruj sobie takie komentarze, które jedynie obrazują jaki masz poziom wiedzy. Za 100 lat jak nakręcą "dokument" o "ciemnym" Einsteinie, to tacy "specjaliści" również będą się wypowiadać, że "od dawna jest wiadomo że nie jest pewne dokładnie jakiego koloru skóry był" To trzeba leczyć.

ocenił(a) serial na 2
Hexabit

Akurat Einstein wiemy jakiej bo sa zdjęcia, a za Kleopatry nie było fotek, a te kamienne, nie odzwierciedlają koloru. Ale to nic. W 1 odcinku usłyszałem i Plutarchu (jeden z największych pisarzy starożytnej Grecji, historyk, filozof-moralista oraz orator.), żył 150 lat po Kleopatrze, a więc wiedza o niej nie była jeszcze tak odległa, a może nawet żyli ludzie, którzy ją pamiętają lub mieli rodziców, którzy widzieli ją. Niemniej usłyszałem takie sformułowanie, że Plutarch żył wtedy, ale nic nie wie o niej bo opisał ją raczej w negatywnym świetle, a kobiety występujące w tym serialu znają dokładną prawdę o niej. Choć minęło od jej czasów ponad 2000 lat. Także ja byłem w szoku, jak łatwo tej kobiecie było taką "prawdę" wypowiedzieć.

ocenił(a) serial na 1
Malpka666

Ty chyba sam nie wierzysz w to, co piszesz. A może Stefan Batory też był murzynem? Albo Harald Sinozęby? Albo k.... mać Kazimierz Wielki??? Mam dosyć tego politpoprawnego obłędu!!

ocenił(a) serial na 1
Malpka666

Nienormalna jesteś?

ocenił(a) serial na 1
krzys81

Negropatra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones