PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016713}
6,6 533
oceny
6,6 10 1 533
Korona królów. Jagiellonowie
powrót do forum serialu Korona królów. Jagiellonowie

Tak jak w temacie mojego postu, dlaczego wschodni aktorzy grający Jagiełę oraz Witolda, nie zostały w dalszym ciągu w serialu, czyżby dlatego iż ze względu na swój wiek poborowy musiały jechać na front na Ukrainę? czy po prostu reżyserzy mieli winną wizję tego wszystkiego xd, bo nowy polscy odpowiednich radzą sobie bardzo mizernie szczególnie nowy aktor wcielający się w Witolda i jego żona także nie grzeszy talentem aktorskim w porywaniu do poprzedniej pani która świetnie wypadała w roli małżonki księcia Litwinów.

Porter27

Myślę, że głównie z przyczyn wieku aktorów. O ile Aronov może dałby jeszcze radę po odpowiedniej charakteryzacji, o tyle Vasylyk, ze swoją młodą jak na taki wiek aparycją, niestety raczej kiepsko by wypadał jako 50-letni król. Chyba nawet ciężki make-up nie zrobiłby roboty. Prędzej, czy później, i tak musiałoby dojść do wymiany aktora. Zresztą moim zdaniem, to już nawet Skoczeń wygląda za młodo jak na taki wiek Jagiełły (obecnie rok 1427, więc już ponad 60 lat). Powinni mu zrobić mocniejszą charakteryzację, bo dodanie kilku zmarszczek to zdecydowanie za mało. Z jednej strony szkoda, że wymieniono aktorów, bo ten wschodni akcent dodawał smaku, ale z drugiej strony dobrze, ponieważ to akcent ukraiński - nie pasuje to do Litwinów (szczególnie z tamtego okresu), którzy mieliby inny akcent.

Sheggorath

Oki, dzięki za odpowiedź, ja myślałem ze chodzi głównie o to iż byli oni w wieku poborowym do wojska na wojnę na Ukrainie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones