PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789749}

Korona królów

4,3 13 282
oceny
4,3 10 1 13282
2,0 3
oceny krytyków
Korona królów
powrót do forum serialu Korona królów

Poziom serialu rośnie

ocenił(a) serial na 6

Drugi sezon jest lepszy. Warto oglądać, chociaż dla takich aktorów jak Dariusz Kowalski czy Andrzej Mastalerz. Ciągle nie ma rozmachu i dobrych scen walki, ale jest coraz ciekawiej, serial się rozkręca. W tym momencie ocena 4.2 to zdecydowanie zbyt mało.

ocenił(a) serial na 6
slyko

No a jak! :D Janusz Tracz i jakość tego serialidła wzrosła o 100% Myślę, że ten Gniewosz to jakiś protoplasta rodu Traczów :D Jeszcze Zbigniew Suszyński też jest dobrą postacią jako Opolczyk, w sumie dobry duet Tracz i Rutka (jeśli ktoś ogląda Klan) dwóch największych badassów polskich telenowel. Jogaiła i jego wątek też super ukazany, za to Jadwiga mnie trochę rozczarowała... aktorsko średnio a i z wyglądu też nie pasuje do rzeczywistego wizerunku Królowej Jadwigi, podobała mi się ta średnia wersja Jadwigi, mogli ją jeszcze zostawić do koronacji. No nic pociesza myśl, że długo nie pogra.

ocenił(a) serial na 7
ewej

Mogli zostawić średnią Jadwigę do koronacji tym bardziej że był to 12 letnia dziewczynka podczas koronacji a w serialu na króla koronowali zdrową dwudziestkę.

ocenił(a) serial na 8
slyko

Obecnie jest trzeci sezon, nie drugi ;)

ocenił(a) serial na 10
slyko

Andrzej Mastalerz gra Dymitra z Goraja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones