PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789749}

Korona królów

4,3 13 271
ocen
4,3 10 1 13271
2,0 3
oceny krytyków
Korona królów
powrót do forum serialu Korona królów

Teraz, nie ukrywam, wciągnął mnie. Widzę nadal mnóstwo niedostatków, ale zgadzam się z niektórymi, że ta ocena (4.0) to jakaś kpina. Nie jest taki zły, mało tego, uważam, że ma fajny klimat i poziom gry aktorskiej się poprawił, kostiumy są w porządku. Ma potencjał i na pewno nie można określić go jako szmira. Uważam, że powinien mieć minimum 6.0.

ocenił(a) serial na 4
slyko

popieram

Vincegard

Normalnie arcydzieło ocena to 4,0 to zdecydowanie za mało przecież ten badziew zasługuje na 9,0 jak nie na 10.

slyko

To prawda, jak się do niego podejdzie bez uprzedzeń serial zyskuje. Ma dobre zdjęcia, klimat, udaną muzykę, kostiumy na dobrym poziomie (szyje je podobno firma zajmująca się tym zawodowo - szycie stroi dla grup rekonstrukcyjnych), scenografia wystarczająco dobra. Wiadomo braki też są, ale liczę, że poprawią je w przyszłym sezonie. Odcinki mogłyby być dłuższe, tak jak i wątki (nie lubię aż takiego skakania, bo nie zdąży się człowiek wczuć w sytuację, w losy bohatera, a tu koniec wątku), no a reszta to kwestia gustu i własnego odbioru (np. jakie wątki się podobają, jakie nie).

alantolina

kostiumy super, takie czyściutkie .

szybki900

to już inna sprawa, ale chyba w dalszych sezonach, było więcej realizmu i pojawił się "brud" o ile dobrze pamiętam? ;)

ocenił(a) serial na 7
slyko

Mam takie samo odczucie. Może ten serial nie jest jakimś kasowym arcydziełem, ale mnie wciągnął i każdy kolejny odcinek pozostawia mnie z ciekawością, co dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones