PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789749}

Korona królów

4,3 13 280
ocen
4,3 10 1 13280
2,0 3
oceny krytyków
Korona królów
powrót do forum serialu Korona królów

Na wstępie - zaznaczyć chce, że moja poniższa odpowiedź nie ma nic wspólnego z polityką. Chcę ocenić ten serial na polskie realia.
Co do samego pomysłu jestem zadowolony, iż powstaje coś innego niż "badziewie" na polskim całym rynku TV (publiczna i prywatna). Osobiście lubię takie klimaty związane z czasami rycerzy i miecza (fantastyką, Sci-Fi też nie gardzę). Duży plus, iż w końcu związane jest to z częścią naszej historii. Stroje, a słyszałem i czytałem negatywne wypowiedzi - no cóż tak za tamtych czasów się ubierano (więc tych komentarzy nie rozumiem). Gra aktorska na raz lepiej raz gorzej (podobno budżet to 200 tyś. zł jeden odcinek - to bardzo mało) - więc nie będzie znanych doświadczonych aktorów. Najpierw polecam oglądnąć na nie przyłączać się do negowania i powielania opinii innych. Ja osobiście polecam.

ocenił(a) serial na 3
haos11

jedno mnie nurtuje, w twojej wypowiedzi- jeśli, co całkiem możliwe,istotnie na jeden odcinek przypada podana przez ciebie kwota lub inna równie skromna suma, to czy automatycznie upoważnia to zatrudnionych na planie aktorów doprezentowania tak żenująco niskiego poziomu gry? Nie są oni ani tak niedoświadczeni ani tak kompletnie nie znani. Kto interesuje się filmem, na pewno ich identyfikuje z innymi produkcjami. Czyżby stosowali zasadę: jaka płaca taka praca? Czy to ich usprawiedliwia w jakikolwiek sposób? To po co było w ogóle podejmować się tego przedsięwzięcia? Nie lepiej było zaplanować mniej ambitną ilościowo a lepszą jakościowo produkcję? Czy też ktoś wyszedł z założenia, że ciemny lud to kupi i będzie klaskał?

ocenił(a) serial na 2
haos11

Tu nie chodzi o sposób ubioru (chociaż on też pozostawia wiele do życzenia), ale o fakt, że wszystkie te ciuszki wyglądają jak prosto ze sklepu (albo chociaż jakby były wyprane w Perwollu), nie widać po nich, żeby były jakkolwiek używane

ocenił(a) serial na 1
agab_10

To samo było w Belle Epoque. Tam kostiumy były WYNAJĘTE, więc nie można było ich zniszczyć czy nawet ubrudzić. Bardzo możliwe że tak samo zrobili tutaj żeby zaoszczędzić na produkcji. Zabieg całkiem naturalny w telenowelach, a w końcu jest to telenowela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones